Іващук Андрій Анатолійович народився 10 грудня 1988 року у смт. Квасилів Рівненської області. Там же ходив у школу. Брав активну участь у житті школи, добре вчився. Після закінчення школи навчався у Рівненському медичному училищі, факультет “Сестринська справа”. Та училище не закінчив . З 22.05.2010 р. по 21.04.2011 р. служив у внутрішніх військах України. Був кінологом, старший дресирувальник службового собаківництва. Отримав звання сержант.

Нагороджений почесною грамотою, подякою. У 2011-2014 роках переїхав до Києва, служив в поліції. Буремні події на Майдані, не зміг змиритися із несправедливістю, тому й залишив службу. Переїхав жити у с.Гранівка Рівненської області до діда з бабою. Там познайомився із своєю майбутньою дружиною і 30 липня 2016 року одружився.

Андрій був дуже працьовитий, будь-яка робота горіла у його руках. До початку повномаштабного вторгнення перекривав дахи у Рівненській, Тернопільській та Львівській областях. Він був добрим, щирим, справедливим, душею компанії, відкритим до людей. Мав багато друзів. Андрій був щирим патріотом та борцем за справедливість у житті.

30 серпня 2022 року призваний до війська для захисту нашої країни. Коли пішов на війну, то говорив батькам: “Ви нас навчили Україну любити, а зараз її потрібно захищати!..”

Захищаючи країну від російського агресора, її свободу та незалежність, виявивши стійкість і мужність у бою, 16 червня 2023 року Іващук Андрій загинув від осколкового поранення в голову в населеному пункті Лобкове Василівського району Запорізької області

Публікації про Іващука А.
Відбулося поховання Андрія Іващука, що загинув у війні з росією.

21 червня, відбувся чин похорону загиблого воїна Андрія Іващука. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну, провести його в останню путь зібралися жителі сіл Гранівка, Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво і працівники Козинської сільської ради. Чин поховання звершили священники ПЦУ.

Нагадаємо, Іващук Андрій Анатолійович, 1988 р.н., загинув у бою за нашу Батьківщину 16 червня 2023 року поблизу населеного пункту Лобкове Василівського району Запорізької області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого, – йдеться на сайті Козинської громади

 

 Памяті Андрія Івщука  присвячується

 

За матеріалами “Книги памяті” сайту Козинської громади

Список публікацій 

На Рівненщині попрощалися з трьома Героями // 7 Днів 

Сьогодні відбувся чин похорону загиблого Героя (фото) // 03656:Інформаційний портал Дубно

 Книга пам’яті загиблим Захисникам України // Козинська громада  

  
 
 
 
Іващук Андрій Анатолійович (10.12.1988-16.06.2023)