Народився Євгеній Васильович 4 лютого 1968 року в смт Зарічне. З 1976-1986 роки навчався в Зарічненській середній школі. Після закінчення школи проходив строкову службу у військовій частині міста Волгоград. Довгий час працював в КП «Добробут», що в Зарічному.

У 2018 році уклав контракт і до 2020 року проходив військову службу в зоні проведення АТО. До лав Збройних Cил України мобілізований 26 лютого 2022 року в роту охорони Другого відділу Вараського РТЦК та СП. Пізніше був переміщений до 24 –ої окремої механізованої бригади імені короля Данила. Служив стрільцем-помічником гранатометника 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 4 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону військової частини А 0998.

 Помер 8 квітня 2023 року на полігоні в місті Яворів. Йому назавжди залишиться 55.

Похований Євгеній Васильович 12 квітня 2023 року на кладовищі в смт Зарічне.

Публікації про Гричину Є.

Небо проливає гіркі сльози у день скорботи за померлим захисником Гричиною Євгенієм Васильовичем Ще недавно він прагнув стати на захист батьківщини. Без зайвих роздумів вступив до лав Збройних Сил України. Свою службу він проходив у військовій частині міста Яворів, що на Львівщині. Військовослужбовець займав посаду стрільця-помічника гранатометника. Євгеній Васильович був відданим своєму обов’язку та достойно ніс звання захисника України.
На жаль, не судилося…
Тепер наш земляк, односельчанин, зарічненець Гричина Євгеній поповнив Небесне військо.
Щирі співчуття рідним та близьким Героя!
Вічна пам’ять тобі, Захиснику!, – йдеться на сторінці  Зарічненської селищної териториальної громади

 

.

Євгенія Янковець

Вічна пам’ять тобі сусіде Женьчику, царство тобі небесне воїне, хай твоя душа спочивай з миром, ти заслужив у бога милість, вічна пам’ять.

Nick Poliukhovych

Вічна пам’ять, Царство небесне тобі Женя.Ти був мужнім воїном.Співчуваю рідним і близьким

Спогади

Раїси Василівни, :сестри

– Женя був дуже спокійним і врівноваженим. Коли він повернувся з АТО, то ми бачили, як він звикав до мирного життя. Міг і з родичами поговорити і сусідам щось розповісти про війну. А коли прийшов у відпустку після відрядження в Бахмут, то замкнувся в собі. Ні з ким не говорив, нічого не розказував, був мовчазним. Ми бачили, як йому було важко, але зарадити нічим не могли. Після відпустки Женя поїхав в Яворів для подальшого проходження служби.

Євгенії Гричин сусідки, 20.04.2023 р
Коли Женя перебував у Яворові, йому дали короткочасну відпустку. Військовим у встановлений час потрібно відмічатися у військкоматі. Так
сталося, що він проспав час відправлення потрібної маршрутки і дуже схвильований бігав до сусідів, щоб зарадили його проблемі. Дорога до обласного центру із Зарічного не близька, ми знайшли машину і допомогли з коштами аби Женя вчасно дістався військкомату.
За день до від΄їзду в частину Женя зайшов до магазину, що не далеко від його дому, дружньо з усіма розмовляв і сказав спокійно, що він зайшов попрощатися, бо відчуває, що не повернеться до дому живим. Так на превеликий жаль і сталося. Вічна пам’ять!

Список публікацій

У Зарічному в останню путь провели військовослужбовця Євгенія Гричину // Район Вараш

Втрата громади: до рідного Зарічного на «щиті» повернувся солдат-захисник // Володимирець. Сіty

На Львівщині у військовій частині раптово помер солдат Євгеній Васильович Гричина. // Вголос

Гричина Євгеній Васильович (04.02.1968 – 08.04.2023)