Олександр Хамуйло закінчив ЗОШ № 13  м. Рівного. Навчався у вищому професійному училищі №1 м. Рівне та  в РДГУ. Проходив строкову службу в армії. Працював на будівництві та підприємстві з монтажу котелень та обладнання.  Олександр дуже любив риболовлю, та більше любив щось майструвати власноруч.

З початком повномасштабного вторгнення в Україну отримав виклик у військкомат і був призваний в ряди ЗСУ. Після ворожих обстрілів рашистів, 25 травня серце Олександра зупинилося. Він загинув біля села Білогорівка Луганської області.

Після служби у Покровському соборі його поховали на алеї Героїв кладовища Нове Рівному.

Без батька залишилися донька Аня  та син Діма

 

 

Публікації про Хамуйла О.

У Рівному попрощалися з загиблим героєм Олександром Хамуйлом (ВІДЕО)

 

 Спогади
Чуйний, добрий, спокійний та врівноважений. Таким пам’ятає Олександра Хамуйла його старший брат Михайло. Вони завжди були разом. Разом росли, проводили час, працювали…
Олександр народився у Рівному, навчався у ЗОШ №13, за тим продовжив навчання у вищому професійному училищі №1 та РДГУ. Працював на будівництві, на підприємстві з монтажу котелень та обладнання. Брати завжди були підтримкою один одному.
“Він завжди старався допомогти мені, іншим, хотів, щоб усе було добре. Справжній брат, справжня Людина…” – розповідає Михайло.
Олександр дуже любив риболовлю, та більше любив щось майструвати власноруч. Про таких кажуть “мав золоті руки”. І ці руки творили справжні дива, за що б не брався Олександр — все вдавалося.
Та понад усе любив рідних — дружину Тетяну та доню 11-класницю Аню й синочка Діму, якому лише 3,5 років…
Коли ж війна прийшла у наш спільний дім, Олександр, який раніше проходив строкову службу в армії, отримав виклик у військкомат. Він не ховався, не відмовлявся.
“Він казав, що ця війна нас не мине…” – пригадує Михайло розмови з мобілізованим братом.
25 травня після обстрілів наших військових позицій біля села Білогорівка Луганської області Олександр Хамуйло загинув. Йому назавжди залишиться 36…
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 2 червня, об 11.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”

“Роботящий, працьовитий, хороший, відгукується завжди, що ти попросиш. Сумуємо всі, нема слів, серце розривається, нема слів, щоб сказати, щоб загоїлася та рана. Слава таким хлопцям, які боронять нас, які гинуть за те, щоб ми тут могли ходити вільно, жити вільно. Вони наші герої”, — каже тітка Олександра Євгенія Гайдук.

Дуже спокійний, неконфліктною людиною взагалі був, дуже чуйний. Хороші відгуки, сім’я дуже-дуже порядна”, — сказала сусідка Олександра Хамуйла Ольга Шабалян.

Суспільне: новини

 

 

 

 

Список публікацій

«Мав золоті руки, які творили справжні дива»: У Рівному попрощаються з Героєм Олександром Хамуйлом // Радіо Трек: новини.

У Рівному попрощались із загиблим бійцем ЗСУ Олександром Хамуйлом// Суспільне: новини

Рівне попрощалося з Героєм Олександром Хамуйлом, який загинув на Луганщині // Волинь

Хамуйло Олександр Валерійовича (??1985.-25.05.2022)