КОРОЛЬ Олександр Вікторович народився 3 жовтня 1985 року та проживав у селі Порозове. Навчався у школі села Тайкури. Далі вступив до Мирогощанського професійно-технічного училища для здобуття спеціальності електромеханіка. Після закінчення навчання працював на підприємстві міста Рівного “КерамБуд”. В подальшому працював на різних роботах, в Україні та за кордоном. Брався за різну роботу.

2004 одружився. Разом із дружиною виховували двох доньок та сина. Любив свою сім’ю та діток, завжди допомагав по господарству. Мав багато друзів. Любив спорт та риболовлю. Самовпевнений та волелюбний, життєрадісний. Перед початком повномасштабного вторгнення російських військ на територію України повернувся із Чехії відпочити. Він мав можливість виїхати назад на роботу за кордон та вибрав Україну! І вже 09 березня 2022 року вступив до Добровільного формування територіальної оборони. Боронив нашу землю у Києві. Із серпня 2022 року був у різних населених пунктах Донецької області: Павлівка, Богатирь, Курахово та Велика Новосілка.

На . 20 червня 2023 року солдат, навідник 2-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 7-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону Король Олександр Вікторович, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України у боротьбі з російським ворогом, вірний військовій присязі, внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу від отриманих травм загинув в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області.

Йому було 37 років… Залишилися мама, дружина та троє дітей.. Гірко та боляче щось говорити. Адже все, що ми скажемо, просто слова. Мати втратила люблячого сина, дружина чоловіка, діти – люблячого та турботливого батька, друзі втратили справжнього друга.

Публікації про Короля О.

..

Він був, є та завжди буде у наших серцях. Дякуємо мамі за виховання сина-героя. Вся громада в глибокій скорботі сумує за загиблими.

Наші захисники – як янголи-охоронці, не вмирають, а повертаються на небо.

ОЛЕКСАНДР КОРОЛЬ віддав своє молоде життя за Батьківщину, за український народ, за рідну землю у тяжку годину лютої війни з росією. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті, стаючи прикладом для наслідування. Пам’ять про його подвиги житиме вічно. Не забудемо! Не пробачимо!

Король Олександр Вікторович (03.10.1985-20.06.2023 )