Народився Причепа Артем Миколайович в місті Когалин Тюменської області в росії, а вже в півторарічному віці сім’я переїхала на постійне місце проживання в село Пасіки Радивилівського району ,Рівненської області. В дитинстві мама ніжно називала його “соняшник”. Під час навчання, ще в школі, з любові до батька,він написав батьківський гімн і наспівував його навіть у дорослому віці. Після закінчення Козинської середньої школи у 2012 році Артем вступає до Радивилівського ПТУ на слюсаря-водія, щоб бути поряд з батьками, адже він їх сильно любив, допомагав по господарству, посадив разом з батьками сад , вирощував квіти. Так з маминого “соняшника” виріс міцний, здоровий, красивий хлопець, який займався спортом і любив життя.

До повномасштабного вторгнення Артем одружився, але незабаром розлучився. Коли знайшов своє кохання, то будував з нею плани на майбутнє, працював будівельником в Ізраїлі 2020-2021 роках, щоб звити своє гніздечко. Мріяли про сина, якого хотіли назвати Лаврентій.

“Пішов боронити Україну добровольцем, адже вважав, що кожен чоловік повинен бути захисником своєї країни”, – каже тато Артема. Від рідних приховував події, що відбувалися в гарячих точках війни, хотів вберегти свою хвору маму від хвилювання.І коли зібрали кошти на тепловізор, з допомогою батьків, друзів, волонтерів— Артем мав прийти на ротацію…Але не судилося…Доля розпорядилася по іншому…

Придбаний тепловізор був подарований батьками Артема побратимам з його роти. Захищаючи країну від російського агресора. 24 січня 2023р. вірний військовій присязі загинув–солдат, старший стрілець 81 десантно-штурмової бригади 90 батальйону 3 роти — Пречепа Артем Миколайович.Він віддав своє життя під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність у пункті Білогорівка Луганської області.

Похований 08.02.2023 року на кладовищі села Козин. Серце мами довго не билося… Неповторна втрата сина забрала її життя… Друзі Артема, однокласники, кохана, родичі приходять на могилу і підтримують батька. СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ! Слава Україні!

Публікації про Причепу А.
Відбулося поховання воїна, що загинув у війні з росією, Артема Причепи

14 лютого, відбувся чин похорону загиблого воїна Артема Причепи. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі сіл Пасіки, Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі та бойові побратими, керівництво Козинської сільської ради.

ПАМ’ЯТАЄМО!

Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади, Артема Причепи.

Рік тому до нашої громади надійшла сумна трагічна звістка – під час боїв за захист України загинув житель села Пасіки Артем Причепа.

Нічим не втішити рідних та близьких Воїна, загиблого у пеклі війни, у якого попереду мало б бути довге і щасливе життя, якби не та клята кремлівська орда, яка прийшла на українську землю, щоб руйнувати і вбивати. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Герой поклав своє життя заради всіх нас, заради нашої держави. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Героя України!

Вічна пам’ять захиснику! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

За матеріалами Козинської центральної бібліотеки 

Список публікацій

У Луганській області загинув солдат з Дубенщини Артем Причепа // Сфера ТВ

На Дубенщині попрощались з 27-річним старшим стрільцем, який поліг на Луганщині // Rivne Media

На війні загинув військовий з Козинської громади // Рівне 1

Причепа Артем Миколайович (29.04.1995-24.01.2023)