Володимир Савелійович народився 17 лютого 1966 року і постійно проживав в селі Поліське Березнівського району. Навчався в Поліській середній школі, потім здобув фах водія транспортних засобів у Корецькій автошколі. Після проходження строкової служба в армії тривалий час працював водієм в місцевому колгоспі «Дружба».
У мирному житті Володимир разом з дружиною виховали двох доньок та двох синів. Він був працьоватим господарем, прекрасним чоловіком, люблячим батьком та дідусем для п’яти внуків, щирим другом, який любив своїх рідних та неньку-Україну. Після повномасштабного вторгнення у березні 2022 року Володимир Кирчук добровільно став на захист України, вслід за щойно призваним по мобілізації сином Ігорем.
Захищав Україну водієм у складі автомобільної роти перевезення особового складу. Важкі воєнні умови, фізичне та емоційне виснаження позначилося на здоров’ї Захисника.
Серце Героя зупинилося 27 січня 2024 року у розташуванні військового підрозділу під час проходження служби у Донецькій області. З передової тіло померлого батька додому супроводжував син Ігор, який теж захищає Україну.
Володимиру Савелійовичу було 57 років.
Чин прощання та поховання відбувся в його рідному селі Поліське.

Публікації про Кирчука В.
Березнівська громада прощалася із померлим Захисником України Володимиром Кирчуком

Війна дуже сильно підірвала здоров’я Володимира Савелійовича і 27 січня 2024 року під час виконання службових обов’язків підступна хвороба передчасно обірвала земний шлях українського захисника, справжнього патріота. Помер захисник у Донецькій області.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи, – йдеться на сайті Березнівської міської ради

Рідні, друзі, священнослужителі, представники міської ради та односельчани з військовими почестями провели захисника в останній земний шлях від сімейного будинку до Свято-Михайлівського храму села Поліське, в якому відбулася заупокійна служба.

Буде вічна пам’ять

Перший день лютого видався похмурим і холодним. Але попри це на родинне обійстя Кирчуків у Поліському невпинно вливалася велелюдна людська ріка, якій не було кінця-краю… Ріка печалі і скорботи за втраченим життям ще одного українського воїна, нашого земляка, який одразу після московського вторгнення в Україну, вже у березні 2022 року, вслід за щойно мобілізованим сином, став на захист рідної землі. Йдеться про Ігоря КИРЧУКА, який і сьогодні перебуває в рядах Збройних Сил України, та його батька Володимира, серце якого зупинилося 27 січня цього року у розташуванні військового підрозділу під час проходження служби у Донецькій області. На здоров’ї захисника позначилися важкі воєнні умови, фізичне та емоційне навантаження. З
передової тіло померлого батька супроводжував додому Ігор Кирчук. У мирному житті Володимир, здобувши фах водія транспортних засобів, після проходження строкової служби протягом тривалого часу працював у місцевому господарстві. В селі його знали і поважали як працьовитого, вмілого господаря, майстра на всі руки, чудового сім’янина.
Разом з дружиною він як люблячий батько виховав четверо дітей — двійко дочок і двох синів, втішався внуками, яких у нього п’ятеро. Володимир
Савелійович звів чудову оселю, мріяв про мирне щасливе життя, спокійну старість у колі внуків. Та його життя обірвалося у 57 років. Чин прощання та поховання відбувся в рідному селі звитяжця.
Мешканці Поліського, представники міської ради, духовенства, рідні, друзі з військовими почестями провели воїна в останню земну дорогу від рідного
дому до Свято-Михайлівського храму УПЦ, де відбулася заупокійна служба. Поховали героя на місцевому кладовищі. На його честь прозвучали
Державний Гімн України та військовий салют. Пам’ять про мужнього земляка буде вічною.

Надія Ярмолюк

Список публікацій 

Ярмолюк Н. Буде вічна пам’ять/ Н.Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2024. – N 6/08 лют./. – С. 2. 

На війні помер воїн із Поліського Володимир Кирчук // Район,Рівне   

На фронті загинули Володимир Кирчук та Віталій Шевчук із Рівненщини // Горинь

Кирчук Володимир Савелійович (17.02.1966-27.01.2024)