Микитюк Сергій Володимирович народився 31 жовтня 1983 року в селі Городище, що на Березнівщині. Навчався у Городищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Працював робітником в ТОВ «Агрофірма Княжичі» Київської області, у ВАТ «Здолбунівський завод продовольчих товарів» та на місцевих підприємствах Березнівшини – в Соснівському цеху переробки ТОВ «Тамдемсвіт» і птахопідприємстві ТОВ «Маяк».
Сергій Микитюк захищав Україну з квітня 2023 року. Загинув воїн 22 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області. Сергію назавжди залишиться 40 років. Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у храмі Різдва
Пресвятої Богородиці села Городище.
Поховали Героя-земляка на місцевому кладовищі в урочищі Лізяно села Городище зі всіма військовими почестями

Публікації про Микитюка С.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів. Сумуємо разом, низько схиляємо голови у скорботі за нашим захисником, який доєднався до лав Небесного війська. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину і кожного з нас!,- повідомляє Березнівська міська рада

Лунали скорботні дзвони

З останнім подихом шепоче воїн без упину: – Матусенько, пробач мене, Боже, прости мої провини…

Боляче сприймати повідомлення про смерть захисників, які виборюють волю і незалежність України. З сумом мешканці Березнівської громади сприйняли звістку про загибель мужнього захисника України Сергія Володимировича МИКИТЮКА, 1983 року народження, жителя села Городище, який 1 лютого на щиті повернувся додому.

Загинув воїн 22 січня ц. р. під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Навколішки, живим коридором шани, схиливши голови в скорботі, зустрічали мешканці громади військовий кортеж з тілом загиблого. У цей же день до будинку, де мешкав захисник, сходилися односельчани, друзі, знайомі, сусіди, представники місцевої влади, щоб віддати йому останню шану і подяку за мужність і відвагу у боротьбі за нашу свободу. Квітами жалю і печалі наповнювався дім, гойдався смуток у кожнім кутку, гіркі сльози непоправної втрати стікали по обличчях людей. Важко було усвідомлювати, що його весільні рушники простяглися десь увись до небокраю і гірчив кожен шматок короваю, бо замість кохання й весільного танку він зустрів ворожу кулю. Сорокарічним Сергій буде завжди, його душа ангелом злетіла в небеса на зустріч з бойовими побратимами.

У супроводі священників, прапороносців, духового оркестру, людського потоку похоронна процесія рухалася до храму Різдва Пресвятої Богородиці, де проходила заупокійна служба.

Церковні дзвони сповіщали про відхід героя, плакали восковими сльозами свічки.

Поховали захисника з почестями на місцевому кладовищі в урочищі Лізяно. Сумні мелодії оркестру сповіщали, небо про прихід воїна. Біль і розпач переповнює кожного з нас, адже Україна втрачає найкращих своїх синів і дочок. Таким був і Сергій — мужнім та добрим воїном, веселою, відповідальною людиною, люблячим сином і братом, щедрим дядьком для своїх племінників, його поважали і шанували земляки.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Вічна память герою.

Марія Антонюк


Список публікацій

Антонюк М. Лунали скорботні дзвони/ М. Антонюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2024. – N 6/08 лют./. – С. 2.

Загинув воїн із села Городище на Березнівщині // Вісті Рівненщини

НА ЩИТІ» їде на Рівненщину: на фронті загинув захисник (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Загинув військовий із Березнівщини Сергій Микитюк // Район .Рівне

Микитюк Сергій Володимирович (31.10.1983-22.01.2024 )