Кирильчук Володимир Вячеславович – народився 22 квітня 1970 року в селі Вичавки Демидівського району Рівненської області в сім’ї агронома.
Згодом молода сім’я переїхала жити в с. Ільпибоки Демидівського району Рівненської області.
У 1977-1985 роках навчався у місцевій Рудківській восьмирічній школі. Затим закінчив Рівненський автотранспортний технікум, здобув спеціальність – механік. Професію обрав близьку до душі, адже любив рідне село і свою землю, мав хист до техніки.
Після проходження військової строкової служби у 1991 році повернувся у рідне село, де і проживав. 1991-2001 рр. Працював водієм у колгоспі «8 Березня»

З 2002 року вийшов одноосібником нового КСП «8 Березня», забрав свої земельні ділянки паї . Праця аграрія – це 365 днів постійної праці, вчасно засіяти землю, доглянути її та зібрати гарний урожай. Був головою комісії з вирішення майнових питань реорганізації КСП «8 Березня». До повномасштабного вторгнення росії в Україну працював оператором у ТоЗВ «ОЛІМП РІТЕЙЛ» смт. Демидівка.

Зарекомендував себе з позитивної сторони. Працьовитій, тактовний, мав цілеспрямовану та врівноважену вдачу, у
спілкуванні вмів знайти підхід до кожного. Неодноразово обирався депутатом Ільпибоцької сільської ради. Завжди відстоював позицію справедливості. А ще був дуже добрим і прихильним до людей. Любив своїх друзів і односельців, допомагав не словом, а ділом.


Одружений , виховав двох дітей. Син – Кирильчук Павло Володимирович – 1999 р.н. закінчивши військову кафедру у ВІТІ м. Київ, по спеціальності «Зв’язок – кібербезпека», мобілізований у липні 2022 року, гідно захищає цілісність України.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Володимир не чекав, коли йому принесуть повістку, а сам прийшовши у військкомат, взяв зброю до рук і став на захист рідної землі. 25 лютого 2022 року доєднався до 57 окремого батальйону 104 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, де гідно служив на посаді старшого механіка-водія механізованої роти, позивний «ТЕЧИК».
Він казав, що повинен зупиняти ворога там, аби лихо не постукало в його дім. У полон не здамся ніколи. Вірою і правдою боровся із окупантом за нашу Україну, за життя і майбутнє кожного українця, проте не вдалося зберегти своє…29 грудня 2023 року земне життя захисника обірвалося від рук рашистських окупантів в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Похований на кладовищі с. Ільпибоки Демидівської територіальної громади Рівненської області, де проживає його родина.

Публікації про Кирильчука В.

Наш земляк був мужнім та відповідальним бійцем, відважно і вірно служив народові України. Та, на жаль, не судилось побачити нашому Герою довгоочікувану Перемогу над ворогами….У ці гіркі хвилини щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати. Світла пам’ять про мужнього Захисника назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та всіх тих, хто знав, поважав та любив Володимира. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести велике горе”, – зазначили у дописі Демидівської селищної ради

Сумні різдвяні свята: у Демидівській громаді в останню дорогу провели Героя Володимира КИРИЛЬЧУКА

5 січня Демидівська громада провела в останню дорогу військовослужбовця із села Ільпибоки Володимира КИРИЛЬЧУКА.

На подвір’ї рідної домівки воїна зібралося багато людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, небайдужі земляки, які прийшли востаннє попрощатися та вклонитися його мужності й відвазі. Місцем останнього спочинку полеглого захисника стало кладовище в рідному селі Ільпибоки. На честь Героя звучав Гімн України та військовий трикратний салют, який гучно пронизував небо.

Військовослужбовець став ще одним ангелом, який триматиме небо над Україною.

Список публікацій

Герой повертається “на щиті” до рідного дому.// ..Демидівська селищна рада

В Ільпибоках прощатимуться із загиблим воїном Володимиром Кирильчуком // Район In.ua

У Демидівській громаді попрощалися із загиблим воїном Володимиром Кирильчуком // Район In.ua

Загинув Захисник із Демидівщини // Вісті Рівненщини

Кирильчук Володимир Вячеславович (22.04.1970- 29.12.2023)