Сергій народився 19 червня 1971 року у селі Яблунне Березнівського району. У 1987 році закінчив Чудельську школу-інтернат, що в Сарненському районі. У 1988 році в місті Березне отримав фах тракториста. Розпочав свою трудову діяльність в 1987 році в місцевому колгоспі «Україна». З 1989 по 1991 рік проходив військову строкову службу в Казахстані. Після проходження військової служби продовжив працювати в тракторній бригаді колгоспу «Україна».
З 1994 працював у різних підприємствах: в колгоспі імені Кузнецова, СФГ «Шанс» Березнівського району та у філії «Березнівський райавтодор» дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор».
У мирному житті наш захисник був трудолюбивим господарем. Вмів ладнати з будь-якою сільськогосподарською технікою. З дружиною виховали 5 дітей. Старший син Іван, на даний час в рядах ЗСУ захищає цілісність та суверенітет держави. Найменший неповнолітній син Олександр, 2008 року ародження, навчається в Кам’янському ліцеї. Сергій був прекрасним чоловіком, люблячим батьком та дідусем для п’ятьох онуків. Із 10 серпня 2023 року наш оборонець поповнив лави Збройних Сил України. Служив старший сержант Козлюк Сергій Євстахович стрільцем піхотної роти.

19 березня 2024 року Герой загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині. З військовими почестями провели Героя в останній земний шлях до Свято- Михайлівського храму села Кам’янка, в якому відбулася заупокійна служба.

Публікації про Козлюк C.
30 березня 2024 року у селі Кам’янка попрощалися із загиблим військовослужбовцем Сергієм Козлюком

Траурний кортеж у скорботі живим коридором зустрічали жителі сіл Антонівка та Кам’янка.

Рідні, друзі, священнослужителі, представники міської ради та односельчани прийшли сьогодні до оселі Сергія щоб віддати йому останню шану.

Пам’ять про звитяжця буде вічною

Минулий суботній день видався на диво теплим і сонячним. Але, на жаль, для жителів Кам янки і навколишніх сіл він був похмурий та непривітний від суму і туги за загиблим жителем цього приміського села старшим сержантом ЗСУ стрільцем піхотної роти пятдесятитрирічним Сергієм Євстаховичем КОЗЛЮКОМ.
Достойний життєвий і трудовий шлях пройшов наш земляк – герой, який народився у Яблунному. Після закінчення школи – інтернату він здобув фах тракториста і сумлінно працював механізатором у колгоспі “Україна”  Камянському господарстві, СФГ «Шанс»  Березнівському райавтодорі та приватному сільгоспгосподарстві.
Разом з дружиною Ганною Сергіївною С. Є. Козлюк виховав пятеро хороших дітей. Їх старший син Іван нині в рядах ЗСУ також захищає цілісність та суверенітет нашої держави, а наймолодший Олександр — старшокласник Камянського ліцею. Дорослі діти подарували подружжю Козлюків пятеро чудових онуків. Загиблого воїна знали як невтомного трудівника, порядну і товариську людину, люблячого чоловіка, турботливого батька та ніжного дідуся.
У серпні минулого року наш оборонець поповнив лави Збройних Сил України, які ведуть героїчну боротьбу з російськими загарбниками. На жаль, 19 березня 2024 року Сергій Євстахо-вич загинув на Донеччині внаслідок ворожого мінометного обстрілу.
Цього траурного суботнього дня до оселі полеглого героя прийшли сотні односельчан, рідні, друзі, представники міської ради та місцевого старостату, військові, духовенство, аби попрощатися з ним, віддати шану його жертовності в імя свободи та незалежності нашої держави. Труна загиблого потопала у квітах шани і поваги, навівали тугу та сум траурні мелодії оркестру, невтішно плакали рідні і близькі, витирали гіркі сльози присутні на прощанні.
Опівдні траурна колона у супроводі духового оркестру, священників ПЦУ, очолюваних благо чинним, настоятелем Березнівського Свято-Покровського храму Мирославом Синицею, почесної військової варти рушила до місцевого Свято-Михайлівського храму ПЦУ.
Протягом усього шляху руху траурного кортежу дівчата встеляли його пелюстками квітів, а обабіч дороги земляки навколішки з похиленими у скорботі головами проводжали в останню земну путь героя-земляка.
В знак особливої шани на місцевому кладовищі востаннє для героя прозвучали Державний Гімн України та військовий салют.
Царства Небесного душі звитяжця Сергія Козлюка, память про якого буде вічною у серцях вдячних земляків і на скрижалях історії боротьби нашого народу за свою незалежність та свободу. 

Павло Рачок

Список публікацій 

Рачок П. Пам’ять про звитяжця буде вічною / П. Рачок // Надслучанський вісник :  Березнівська районна газета. – 2024. – N 14/ 04 квіт./. – С. 2.

У громаді на Рівненщині попрощались із полеглим захисником Сергієм Козлюком // Рівненські новини  

На Березнівщині поховали стрільця, який поліг на фронті під мінометним обстрілом (ФОТО) // Рівне вечірнє

 

 

Козлюк Cергій Євстахович (19.06.1971-19.03.2024)