Юрій Лавренчук народився у Рівному. Навчався у Квасилові, здобув фах муляра-штукатура. Працював у пекарні, супермаркеті, на меблевому виробництві. Певний час виготовляв меблі у Польщі, але в листопаді 2022 року повернувся додому.

Через три місяці його мобілізували. Спочатку проходив навчання на полігоні, потім відправився під Бахмут.

Юрій захоплювався автівками, мав посвідчення водія категорій В та С. Під час роботи на пекарні розвозив хліб мікроавтобусом. Мав плани на майбутнє, будував стосунки із дівчиною з Хмельниччини…

Він був хорошим сином. Мама завжди найбільше мама пам’ятає його слова : “Мама, я тебе люблю”..

4 серпня 2023 року у бою під час оборонних дій проти збройних сил російської федерації 29-річний солдат Юрій Лавренчук загинув у районі населеного пункту Нью-Йорк на Донеччині.

Публікації про Лавренчука Ю.

Розповідає мама Героя Валентина

“В перші дні повномасштабного вторгнення пішов служити старший син, а у лютому цього року і Юру мобілізували. Спершу три місяці проходив навчання на полігоні, а потім — у травні — їх направили під Бахмут. Він на початку був трохи розгублений, а потім військова служба йому сподобалась, мав хорошу команду та командирів. Про те, що коїлось навколо не говорив — коротко лише — живий, здоровий. 

Він був дуже добрим, ласкавим, ніжним… Часто говорив, що любить мене. А відколи його перевели під Бахмут, повторював мені це щоразу, як говорили по телефону.” 

Рівне провело в останню дорогу двох своїх Героїв
Однокласник загиблого Ілля Довгаль.

“Тут всі наші однокласники є, ми всі в одній компанії виросли, були разом все шкільне життя і навіть після школи були разом. Він завжди хотів комусь допомогти, такий простий хлопець”

Список публікацій

На фронті загинули двоє військовослужбовців із Рівного — Юрій Лавренчук та Микола Назарчук // Район Рівне

У Рівному попрощались із військовими Юрієм Лавренчуком та Миколою Назарчуком // Суспільне новини

Загинули в один день поблизу Нью Йорку: у Рівному попрощалися з двома Героями (ВІДЕО) // Рівне 1

Лавренчук Юрій ?? ( -04.08.2023)