Микола Назарчук народився у Рівному, навчався у ЗОШ , число 27 та число 9 , а за тим у Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП на технолога. Проте працювати за обраною спеціальністю .

Щирий, спокійний, надзвичайно відповідальний Микола завжди доводив до завершення справу, за яку брався. Він дбав про своїх рідних, надзвичайно любив батьків, сестру та племінника.

Микола не служив в армії, але коли у лютому цього року отримав повістку, відразу пішов у військкомат.

Микола ніби передчував свою смерть , і так сталося. 4 серпня 2023 року 34-річний солдат Микола Назарчук загинув у бою поблизу населеного пункту Нью-Йорк Донецької області..

Поховали Героя у Рівному на кладовищі “Нове”.

Публікації про Назарчука М
Розповідає мама Героя

“Батько привчав його трудитися, тож забрав разом працювати на будівництві. Тривалий час вони були у Києві, потім приїхали сюди. Так весь час Микола і працював. Він був дуже трудолюбивим, не цурався жодної роботи — допомагав бабусі у селі по господарству, о дому усе, що треба робив. А ще дуже любив готувати і це в нього гарно виходило, особливо вдалі були завжди голубці.

Своїх діток у нього не було. Дружив із дівчиною, але потім вони розійшлися. Ми йому всі натякали, що час рухатися далі, одружитися, але він був настільки вірним… Говорив: “Я полюбив раз і на все життя, більше мені ніхто не треба”.

Він нічого не розповідав про службу чи місця, де воював. Єдине якось у розмові сказав, що звідти живим не повернеться… Що це не війна — це пекло… І дуже сумний був під час останньої розмови.”

Рівне провело в останню дорогу двох своїх Героїв

9 серпня на майдані Незалежності  Рівне попрощалося зі своїми захисниками Юрієм Лавренчуком та Миколою Назарчуком.

За матеріалами Рівненської міської ради

Розповіла хрещена мати загиблого Тетяна Мудра.

“Він подзвонив і сказав, що йде воювати, хоче захищати Україну і йде добровольцем. Я його відмовляла, що це ж така страшна війна, а він сказав: «Ні, я піду, хрещена. Так я вирішив, тож піду. Як всі будуть ховатися, хто ж, як не я, а треба захищати маму, сестер своїх». Часто зідзвонювалися, він писав, казав, що дуже любить маму свою, казав, що важко, страшно і звідти живим не повернеться”.

Список публікацій

На фронті загинули двоє військовослужбовців із Рівного — Юрій Лавренчук та Микола Назарчук // Район Рівне

У Рівному попрощались із військовими Юрієм Лавренчуком та Миколою Назарчуком // Суспільне новини

Загинули в один день поблизу Нью Йорку: у Рівному попрощалися з двома Героями (ВІДЕО) // Рівне 1

Назарчук Микола ? (- 04.08.2023)