Ярослав Лицевич народився 19 червня 1995 року у селі Дідівка Локницької громади Вараського району. Закінчив Нобельську загальноосвітню школу. Після закінчення 10 класу вступив у Любешівське професійне технічне училище на спеціальність будівельник. За тим навчався в Національному університеті водного господарства та природокористування.

У 2016 році Ярослав підписав контракт зі Збройними Силами України, учасник бойових дій у антитерористичній операції на сході нашої країни. Після демобілізації Ярослав працював за кордоном, його дуже поважали у компанії, керівник зробив своєю “правою рукою”. Але коли ворог розпочав повномасштабне вторгнення, не став чекати в чужій країні, повернувся додому, аби стати на захист Батьківщини. . Ярослав одружився у 2022 році. Для дружини був всім: справжнім захистом, батьком, чоловіком, другом. А в 2023 році в сім’ї народився синок Михайлик. За його майбутнє воїн і стояв на фронті до останнього…

Справжній друг, на якого можна покластися в любій ситуації, герой – який добровільно пішов захищати свою Батьківщину і сімʼю. Душа компанія і веселун. Таким пам’ятатимуть Ярослава побратими.

28-річний солдат Ярослав Лицевич загинув 12 лютого 2024 року у бойових діях на Донецькому напрямку…

У Героя залишилися дружина, син, мати, сестра. Прощання із Героями відбулося 15 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали Ярослава Лицевича — у рідній громаді, в селі Нобель…

Публікації про Лицевича Я.

Спогади:

“Справедливий, надзвичайно добрий, порядний, він ніколи не кидав ні друзів, ні побратимів. Так звик по життю, так робили і у його підрозділі,” – розповідає сестра Героя Ольга. А мама додає, що такий син — це справжня гордість”.

“Ми з Ярославом проходили службу ще з полігону, також плече в плече багато чого пережили. Він був і залишиться для мене найкращим, був не просто товаришем — братом. Це дуже тяжка втрата для всіх, хто його знав. Він та людина, яка віддавала все для інших і хвилювався за інших більше за всіх,” – розповідає побратим Єгор.

. “Ми прийшли в бригаду в один день, разом проходили всі тяготи служби. Він був дуже відповідальною та чесною людиною, завжди допомагав в будь-яких ситуаціях. Це не просто описати словами втрату близького друга…” – каже побратим Героя “Худий”.

У Рівному попрощалися з військовими Ярославом Лицевичем та Іллею Полянським

На майдані Незалежності в Рівному 15 лютого попрощалися із двома військовими: 28-річним Ярославом Лицевичем та 24-річним Іллею Полянським. Вони загинули на Донеччині.

У Локницькій громаді прощалися з Героєм Лицевичем Ярославом.

Від рідного дому у селі Дідівка до місця останнього спочинку провели загиблого земляки, односельці, рідні, близькі, друзі, представники влади, бойові побратими.

Загинув Ярослав Лицевич 12 лютого 2024 року біля населеного пункту Авдіївка Донецької області. Поховали його на кладовищі села Нобель.

Щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять Герою.

 

Леся Вовчук Війна… Це зараз найбільша біда, яка об’єднує людей. На жаль, сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… Велике горе об’єднало всіх людей Локницької ТГ, щоб зустріти кортеж з домовиною Героя-земляка Лицевича Ярослава… Це все, що ми могли зробити… Звуки сирени настільки пронизують кожного, що ці емоції важко навіть передати… І це нам… А що казати тим, чию частинку життя везуть “На щиті”… Дуже важке прощання відбулося з Ярославом 16 лютого в с.Нобель. Тримайтеся, рідні Ярослава, сили вам усім та міцного здоров’я, щоб усвідомити і прийняти те, що сталось…

Щира подяка та доземний уклін мамі за сина…Спи спокійно, Ярославе…

Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться в наших серцях…

Вічна пам’ять захиснику України! Ніколи не забудемо…

Герої не вмирають! Героям слава!

Відео

https://www.facebook.com/lesja.vovchyk/posts/395531969832753/?vh=e&extid=MSG-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C

Список публікацій

Біля Авдіївки загинув водій кулеметного відділення з Рівненщини // Рівне Медіа

На фронті загинув воїн з Рівненщини Ярослав Лицевич // Рівненські новини

Загинули двоє військових із Рівного Ілля Полянський та Ярослав Лицевич // Район Рівне

Повернеться з Авдіївки додому «на щиті» молодий воїн з Полісся // Рівне вечірнє

Лицевич Ярослав Васильович (19.06.1995-12.02.2024)