Мойсєєць  Андрій народився  01 листопада 1979 року у селі Зірне  Березнівського району. Закінчив Зірненську ЗОШ  та здобув середню освіту.  Службу в армії проходив у Вишгороді, Білій церкві  у військах МВС. Працював на Березнівському фарфоровому заводі різноробочим, та на різних місцевих підприємствах, був  на заробітках  на  Донеччині.

З дитинства мрія пов’язати себе із спортом. У 9 -11 класах займався штангою та займав призові місця,  мав багато нагород. Андрій намагався бути  прикладом для  найменшої сестри.  Зі шкільних років Андрій зачитувався історичною, художньою літературою, книгами про війну дуже любив математику. Як пригадують його  знайомі: вмів усно прорахувати будь які числа без калькулятора.

Одружився Андрій у  2004 році та мав сина та доньку

У квітні 2022 року  Андрій був мобілізований до ЗСУ  у складі 66 механізованої бригади перебував на Луганщині та Донеччині.

            Загинув старший солдат мінометної батареї механізованого батальйону Андрій Мойсєйць  під час виконання бойового завдання 20 січня 2023 року поблизу населеного пункту Макіївка Луганської області.

Публікації про Мойсєєця А.
Віддав життя за майбутнє нації

    Коли московська навала з новою силою повела наступ на українські території, Андрій МОЙСЄЄЦЬ уже був готовий стати на захист Батьківщини. Він знав, що Україна виборювала свою незалежність століттями і продовжує відстоювати її зараз у розв’язаній росією повномасштабній війні. У квітні 2022 року Андрій уже був у рядах ЗСУ.

          Старший солдат мінометної батареї механізованого батальйону мужньо боронив рубежі на сході нашої країни від російських загарбників. Та 20 січня загинув під час виконання бойового завдання поблизу Макіївки Луганської області.

         Про загибель військовослужбовця його рідня дізналася минулого тижня. Під час п’ятигодинної повітряної тривоги везли тіло героя до рідної домівки у Зірному. Кортеж навколішки зустрічали жителі Березнівської громади.

           Провести в останню путь звитяжця прийшли його друзі, знайомі, родичі, однокласники, земляки. Андрія згадували як чесну та добру людину, товариського, простого чоловіка, який завжди мав і висловлював свою думку.

          Андрій був хорошим сім’янином, піклувався про дружину Інну, про сина Павла та донечку Аню. Але жорстока війна забрала надійну підтримку і опору сім’ї Мойсєйців назавжди. Тепер він буде для них ангелом-охоронцем, оберігатиме своїх найдорожчих з Небес.

            Зі шкільних років Андрій зачитувався історичною, художньою літературою, книгами про війну. Однокласники розповідали, що він часто відвідував бібліотеку, на уроках ділився відомостями, що не увійшли у шкільні підручники. Між хлопцем та вчителем історії (колишнім директором Зірненської школи, на жаль, уже також покійним) не раз виникали дискусії, учень вміло протиставляв різні факти щодо обговорюваних подій. І хоч Андрій не був відмінником, та його знання з історії педагог оцінював п’ятіркою.

         Багатолюдна траурна процесія повільно рухалась сільськими вулицями до місця вічного спочинку. Заупокійне богослужіння відбулось у Свято -Пантелеймонівському храмі с. Зірне. Поховали його на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями. На його честь пролунав салютний залп.

         Андрій Мойсєєць віддав своє життя за світле майбутнє нашої нації. Його подвиг і слава – вічні. Так само, як і подвиги тих, хто зараз на передовій продовжує боронити свій дім і свою Батьківщину. Військові ЗСУ пишуть новітню історію нашої країни, якою захоплюватимуться майбутні покоління.

    Шана й повага кожному захиснику Вітчизни! Наша віра в перемогу міцна й непохитна. Не забуваймо про її ціну…

    Світла пам’ять герою!

                                                                                       Яна Стахнюк

фото, Березнівська міська рада

Список публікацій.

Захищаючи Україну, поблизу Макіївки загинув мінометник з Рівненщини Андрій Мойсеєць. // Еспресо

Поблизу Макіївки загинув мінометник з Березнівщини // Rivne Media

Мойсєєць  Андрій Анатолійович (01.11.1979-20.01.2023)