Василь Музинчук народився 07 травня 1978 року і постійно проживав у селі Яблунне що на Березнівщині. В 1993 році закінчив Яблунівську восьмирічну
школу. В школі його вирізняла активність, швидкий розум, тяга до нового. Василь був кмітливий, веселий, завжди готовий прийти на допомогу. Але
особливо його приваблювала техніка. Саме через любов до техніки юнак подався навчатися на тракториста на базі Березнівської райсільгоспхімії. Свій
трудовий шлях розпочав в місцевому колгоспі «Україна». З липня 1996 року по листопад 1997 року проходив строкову службу у внутрішніх військах. Після служби продовжив працювати у колгоспі.
В серпні 2023 року, коли прийшов час стати на захист Батьківщини, він з честю виконав свій обов’язок. 26 березня 2023 року під час перебування у відпустці Василь Васильович помер у рідному селі. Серце захисника не витримало фізичних та психічних навантажень.
У Свято-Параскевському храмі села Яблунне відбулася заупокійна служба за захисником.

Публікації про Музинчука В.

26 березня 2024 року перестало битися серце українського воїна Василя Музинчука із села Яблунне, що на Рівненщині 

“Тіло солдата не витримало фізичних і психологічних навантажень. Український воїн помер, перебуваючи вдома у відпустці. Висловлюємо найщиріші співчуття всім, хто знав, любив, шанував Василя Васильовича. Разом із рідними поділяємо горе, підтримуємо в годину скорботи”, – йдеться у повідомленні в Березнівської міської ради

У селі Яблунне віддали останню шану військовому Музинчуку Василю Васильовичу

28 березня, проводжали захисника в його рідному селі Яблунне з усіма військовими почестями – під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців. У Свято-Параскевському храмі села Яблунне відбулася заупокійна служба за захисником.

Траурну колону з надзвичайною повагою та скорботою, віддаючи останню шану захиснику, односельчани зустрічали навколішки.

Навіки у споминах земляків


Не кожне людське серце здатне витримати жахіття війни, трапляється, воно зупиняється не тільки під час бойових дій, обстрілів, від кульових, осколкових уражень, а й від великих психологічних перенавантажень. Саме це сталося і з Василем МУЗИНЧУКОМ з Яблунного.. До мобілізації він проживав і господарював на родинному обійсті з матір’ю, бо рано втратив батька, а власної сім’ї не створив. З-поміж однолітків, а народився Василь у травні 1978 року, він вирізнявся жвавістю, рухливістю, кмітливістю, готовністю прийти на допомогу тим, хто її потребував. А ще мав нахил до техніки, тому по закінченню Яблунівської восьмирічної школи вирішив здобути професію тракториста, влаштувався на роботу у місцевому колективному господарстві
“Україна”. З липня 1996 по листопад 1997 року проходив дійсну строкову службу у внутрішніх військах. Повернувшись у рідне село, працював на різних роботах.
У серпні 2023 року по мобілізації став на захист Батьківщини і з честю виконував військовий обов’язок. Та сталося непоправне — несподівано і раптово померла мама. Ця звістка болісно вразила серце воїна. Приїхав у відпустку, батьківська хата зустріла пусткою. Недаремно кажуть, що біда не ходить одна. Життя воїна Василя Музинчука обірвалося в рідних стінах. У померлого залишилася сестра Світлана, яка проживає у Великому Полі, племінники Ірина, Юлія, Сергій.
В останню дорогу провели його односельчани: колишні однокласники, вчителі, сусіди, друзі, родичі, а також представники влади, військовослужбовці. І все це — з усіма військовими почестями, під траурні мелодії духового оркестру, почесної варти, колони прапороносців, за участю духовенства. У храмі Святої Параскеви відбулася заупокійна служба за воїном. Траурнупроцесію односельчани, демонструючи глибоку повагу захисникові, зустрічали навколішки.
Поховали звитяжця на місцевому кладовищі під урочисту мелодію Державного Гімну України та військовий салют. Світлий спомин про захисника азавжди залишиться у серцях побратимів, земляків, рідних, усіх, хто його знав.


Надія Ярмолюк.

Список публікацій

Ярмолюк Н. Навіки у споминах земляків / Н. Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2024. – N 14/ 04 квіт./. – С. 2.

Помер військовий із Березнівщини Василь Музинчук // Район .Рівне

Перебуваючи у відпустці, помер захисник з Рівненщини Василь Музинчук // Еспресо. Захід

Солдат приїхав додому у відпустку і помер // Рівне вечірнє

Серце воїна не витримало: на Рівненщині помер військовий, який приїхав у відпустку // ЧаРівне

Музинчук Василь Васильович (07.05.1978-26.03.2023)