Народився Вадим Супрунюк 14 червня1984 року в багатодітній родині села Борове. В 2012 році закінчив Борівську ЗОШ І- ІІІ ступенів і продовжив навчання в Дубровицькому професійному ліцеї де здобув професію електрозварювальника та муляра. В 2015- 2017 роках Вадим Іванович проходив військову строкову службу в Національній гвардії України в місті Київ. Після цього в 2017 році одружився. В 2022 році був мобілізований. Вадим був солдат- гранатометник 65 бригади, 1 відділення, 3 механізованого батальйону, військової частини А 7013.
Вадим був веселим, позитивним, комунікабельним, працелюбним, розсудливим і прямолінійним. Для своєї сім’ї був надійним, люблячим чоловіком і батьком, сином і братом. Мріяв і прагнув збудувати власний дім, де б у любові, мирі та злагоді зростали його діти, але не встиг закінчити розпочате будівництво.
Загинув 8 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Роботине Запорізької області. Без чоловіка і батька залишилась дружина і двоє неповнолітніх дітей. Похований 17 січня 2024 року в рідному селі Борове.

Публікації про Супрунюка В

Схиляємо голови в глибокій скорботі та в цей трагічний час поділяємо біль непоправної втрати разом з родиною Героя.

Вічна і світла пам’ять вірному сину України!, – йдеться на стлрінці в Фейсбук Зарічненської територтіальної громади

17 січня 2024 року земляки прийшли, аби віддати останню шану Герою, який ціною власного життя виборював свободу України. В останню земну дорогу Вадима проводили навколішки, із квітами та прапорами. Поховали мужнього захисника у Боровому на сільському кладовищі.

23 квітня 2024 року в селі Борове на території навчального закладу “Борівський ліцей” відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальних дощок Героям – захисникам, які віддали своє життя захищаючи незалежність та суверинітет України.

Герою Вадиму Супрунюку, який загинув 08 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Роботине Запорізької області. Право відкрити меморіальну дошки було надано рідним Героя. Віддати шану Героям хвилиною мовчання, покласти квіти до меморіальних дошок та вклонитись за їх жертовний подвиг прийшли рідні, друзі,однокласники, учні, педагоги, представники влади, військовослужбовці, духовенство та жителі села.

За матеріалами Зарічненської селищної територіальної  громади

Список публікацій

На фронті загинув воїн із Зарічненської громади Вадим Супрунюк // Горинь

СУПРУНЮК ВАДИМ ІВАНОВИЧ // Володимирець.Сity: Вісник Полісся

Супрунюк Вадим Іванович (14.06.1984- 08.01.2024)