. До війни Роман Непевний навчався на електромеханіка і працював електрозварником автоматичних та напівавтоматичних машин. Хлопець був товариським, обожнював футбол, риболовлю і тварин.

Непевний Роман загинув 14 березня 2022 року в результаті авіаудару по телевежі в селі Антопіль. Похований в с. Караєвичі Городоцької сільської рад

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Романа Непевного нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Публікації про Непевного Р

У невимовній жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю випускника нашого закладу, жителя села Караєвичі Непевного Романа, який загинув від авіаудару, завданого рашистами. Йому навіки залишиться 25 років… Не забудемо! Не пробачимо! Слава Герою!

Facebook-сторінка Городоцького ліцею

Гвардійця з Рівненщини, який загинув під час ракетного удару по телевежі, нагородили орденом “За мужність”

Сім’я Непевних з Рівненщини стала на захист Батьківщини відразу після масштабного нападу. Роман зі своїм двоюрідним братом Андрієм вступили до лав Національної гвардії України, а Романа батько, Леонід Захарович — до Збройних сил.

До війни Роман Непевний навчався на електромеханіка і працював електрозварником автоматичних та напівавтоматичних машин.

За словами подруги Маргарити, хлопець був товариським, обожнював футбол, риболовлю і тварин.

«Романа знаю з дитинства, ми разом проживали в одному селі. Він відрізнявся від усіх хлопців тим, що мав спокійну вдачу. Завжди був ввічливий, ніколи не конфліктував з однолітками, не бився, старався стояти осторонь будь-яких суперечок, тому мав багато друзів і подобався дівчатам. А ще Роман мав особливу рису — був дуже добрим до людей та тварин. Одного разу приніс додому одразу двох цуценят, яких знайшов на вулиці. Муха і Муся досі з нами».

Як розповідає матір гвардійця Наталія Дмитрівна, військова справа для її чоловіків – це звична справа.

«Мій чоловік Леонід має досвід участі в бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції у 2015-2017 рр., а син Роман пройшов строкову службу в Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького. Та все ж війна для мене стала справжнім випробуванням, адже я дуже хвилювалася за своїх хлопців. Чоловік з перших днів пішов у військову частину, а син поки чекав рішення військкомату, приєднався до лав територіальної оборони Городоцької ОТГ. Потім вони з братом відправились на службу до Нацгвардії де служили пліч-о-пліч», — пригадує пані Наталія.

У підрозділі Роман Непевний був на посаді стрільця. Із побратимами виконував завдання з охорони одного із місцевих стратегічних об’єктів.

«Роман був легким на підйом і чітко виконував поставлені службово-бойові завдання, а ще хлопець був справжньою опорою для побратимів», – розповідає командир стрілецької роти старший лейтенант Олег.

14 березня 2022 року внаслідок авіаційного ракетного удару по будівлі телевежі в селі Антопіль життя гвардійця обірвалось. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Романа Непевного нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

В області відкрили пам’ятну дошку загиблому нацгвардійцю Непевному Роману

Меморіальну дошку встановили на фасаді місцевого клубу, кажуть в пресслужбі Городоцької сільської ради.

Сьогодні, 14 жовтня в День відзначення Дня захисників та захисниць України у селі Караєвичі Городоцької територіальної громади, на честь загиблого нацгвардійця, Романа Непевного відкрили пам’ятну дошку.

Вшанувати його пам’ять прийшли рідні, друзі, бойові побратими, місцеві жителі та керівництво територіальної громади.

Як наголосив очільник територіальної громади Сергій Поліщук Роман Непевний серед тих, чиє ім’я ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Його мужність, почуття відданості й патріотизму завжди будуть гідним прикладом для підростаючого покоління.

«Ушанування пам’яті людей, якi віддaли свoї життя зa нaшу держaву,– це нaш святий oбoв’язoк. Сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякові Роману Непевному – це щирa дaнина спрaвжньoму пaтрioту, який з перших днів війни вступив дo лав Національної гвардії України, та загинув під час виконання службових обов’язків. Щиро співчуваємо рідним і близьким нашого захисника», – сказав Городоцький сільський голова Сергій Поліщук.

Молебень за загиблим та освячення меморіальної дошки провів настоятель Свято-Успенського храму отець Валентин. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки й ушанували пам’ять захисника країни хвилиною мовчання.

«Дякую батькам за наших янголів-охоронців. Щодня сотні дочок і синів України тримають оборону нашої держави. Дуже шкода, що війна забирає цвіт нації», – розповіла матір гвардійця Наталія Дмитрівна.

Список публікацій

На Рівненщині відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого нацгвардійця Романа Непевного // Всі новини Рівненщини на одному сайті

У Караєвичах відкрили пам’ятну дошку загиблому нацгвардійцю Непевному Роману // Городецька сільська рада. Рівненська область. Рівненський район

Непевний Роман Леонідович (31.08.1996-14.03.2022)