Олег Устинов народився 16 грудня 1971 у Рівному, навчався в ЗОШ , число 21. Продовжив навчання в технікумі, здобувати першу спеціальність, пізніше навчався  у Національному Університеті водного господарства та природокористування. Олег не служив в армії, натомість закінчив військову кафедру.

  Відразу по завершенню вишу влаштувався на КП “Рівнеелектроавтотранс”. Тут пройшов всі щаблі кар’єрного росту, останній час працював начальником служби рухомого складу. Разом із дружиною виростили 23-річного сина…

Коли ж ворог підступно напав на нашу країну, часу на паніку просто не було. Олег працював на підприємстві.  Згодом був мобілізований. Спершу проходив  навчання  у Львові, а затим був відправлений у Чернівці. Та з половини шляху їх розвернули й направили у Краматорськ.

50-річний старший лейтенант Олег Устинов загинув 23 жовтня під час виконання інженерних робіт внаслідок мінометного обстрілу в районі села Білогорівка Донецької області.

Поховали Олега Устинова на кладовищі «Нове»
Публікацїї про Устинова О.
Олег не служив в армії, натомість закінчив військову кафедру. Коли ж ворог підступно напав на нашу країну, часу на паніку просто не було.
“Він працював на такому підприємстві, що всі думки були зайняті. Вони не простоювали жодного дня, і з перших годин і вже був на роботі, думав про роботу, зосереджений саме на цьому. Відразу потрібно було допомагати, шукати матеріали для блокпостів, тероборони, доставляти й облаштовувати,” – розповідає дружина Героя Наталя.

 У цих клопотах справжньою несподіванкою для сім’ї стала мобілізація Олега. Адже з досвіду військової служби у 50-річного чоловіка були лише навчання, які проходив іще в часи військової кафедри. Та ховатися він не став, а пішов за своїм обов’язком. Спершу був на навчанні у Львові, а затим вирушив у Чернівці. Та з половини шляху їх розвернули й направили у Краматорськ…

“Для нього все почалося з самого початку, вся військова справа. І що з того, що мав звання старшого лейтенанта? Військові повинні тому вчитися, бути спеціалістами… Було насправді багато чоловіків, які хотіли, просилися, але їх не призвали, а Олега… Це було зовсім не його, але війна все змушує робити…» – говорить жінка.
Чоловік не розповідав Наталії де саме проходить службу, місце дислокації постійно змінювалось. Та й проводити інженерні роботи під частими масованими обстрілами справа не з легких. Окрім того у нього як командира взводу було чимало й інших завдань та обов’язків
«Олег був зовсім не військовою людиною. Веселий, життєрадісний, він завжди намагався підняти настій, відвезти на риболовлю, на шашлики, але саме для когось — не для себе. З ним було легко і весело, навколо нього завжди панувала така атмосфера. Ми дуже чекали, що він приїде, адже в Олега хвора мама… А він тільки й казав: «Тримайся” – пригадує Наталія.

50-річний старший лейтенант Олег Устинов загинув 23 жовтня під час виконання інженерних робіт внаслідок мінометного обстрілу в районі села Білогорівка Донецької області.

Прощання із Героєм відбулося   28 жовтня, о 10.00 на майдані Незалежності.

Прес служба Рівненської міської ради
Список публікацій

Ничипорук І. Пішов, щоб виконати свій обов’язок [Текст] / І. Ничипорук // Сім днів [Рівне]. – 2022. – № 44/3 листоп./. – С. 2.
23 жовтня 2022 р. під час виконання інженерних робіт внаслідок мінометного обстрілу в районі села Білогорівка Донецької області загинув старший лейтенант Олег Устинов, житель міста Рівного.

Ховатися не став, а пішов за своїм обов’язком: Рівне втратило Захисника // Радіо Трек: новини

Рівне проведе в останню путь ще одного Героя: Олег Устинов загинув на Донеччині // Всі новини Рівненщини на одному сайті

Рівне попрощалось із 50-річним Героєм Олегом Устиновим // Еспресо

У Рівному прощаються зі старшим лейтенантом Олегом Устиновим //  Рівне вечірнє

Устинов Олег Ігорович (16.12.1971-23.10.2022)