Геннадій Несенчук народився 2 лютого 1969 року у селі Бечаль Рівненського району Рівненської області. З 1976 року по 1986 рік навчався в Рівненській ЗОШ № 24, де здобув повну середню освіту. В шкільні роки багато займався спортом, отримав чимало нагород.

У 1987 році закінчив Рівненську автошколу, де здобув професію машиніста пересувної електростанції другого розряду. У 1987 році був призваний на службу в армію де періодично їздив на змагання з мотокросу та займав призові місця. Отримав звання майстра спорту з мотокросу. З 1991 року працював інструктором з фізичної культури та спорту в мотоклубі «Хімік» в м. Рівне.

Стрілець-санітар захищав Україну з червня 2023 року у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. У молоді роки, коли Геннадій Костянтинович проживав в місті Рівне, захисник мав значні спортивні досягнення на міжнародному рівні в мотоциклетному спорті. Захоплювався риболовлею та полюванням. Односельчани цінували його як професіонала будівельної справи.


Загинув 21 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі села Новоєгорівка Сватівського району Луганської області внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям. Заупокійна служба відбулася у Свято-Покровському храмі міста Березне.

Поховали Геннадія на міському кладовищі в урочищі «Лукавець»

Публікації про Несенчука Г.

У селі Моквин Березнівської громади попрощалися із Геннадієм Несенчуком, який загинув на Луганщині

25 серпня у Березнівській громаді прощалися з воїном Геннадієм Несенчуком. Військовий кортеж з тілом українського воїна з глибокою шаною зустріли жителі сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани, Моквин та міста Березне.

Заупокійна служба відбулася у Свято-Покровському храмі міста Березне, після якої поховальний кортеж попрямував центральними вулицями міста до села Моквин, в якому проживав захисник.

Поховали Геннадія на міському кладовищі в урочищі «Лукавець» зі всіма військовими почестями.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника,- йдеться на сайті Березнівської міської ради


Святкові дні й скорботні обнялись


Геннадій НЕСЕНЧУК загинув напередодні Дня Незалежності України 21 ерпня на п’ятдесят четвертому році життя. Сталося це внаслідок мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання біля села Новоєгорівка Сватівського району Луганської області. А прощалися з ним у Березнівській громаді 25 серпня. Військовий кортеж з тілом звитяжця з глибокою шаною зустрічали мешканці сіл Антонівка, Кургани, Кам’янка, міста Березне та жителі Моквина, звідки Геннадій родом.
Певний час Г. Несенчук проживав і працював у Рівному. Він був справжнім фахівцем будівельної справи, захоплювався спортом, завдяки наполегливості
зумів досягти вагомих досягнень у мотоциклетному спорті на міжнародному рівні. Односельчани, друзі, знайомі знали його як щиру, доброзичливу людину,
завзятого рибалку, природолюба. Стрілець-санітар Геннадій Несенчук користувався повагою та авторитетом і серед воїнів 68-ої окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, де він служив.
На жаль, життя мужнього воїна обірвалося у святкові дні, коли “зі сльозами радість обнялась”, а кожен з нас усвідомлює, що жертва ця не марна і зміцнює шлях до перемоги.
Заупокійна служба за звитяжцем відбулася у храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПІДУ м. Березне, після якої поховальний кортеж попрямував центральними вулицями міста до батьківської оселі захисника в с. Моквин. Сюди прийшли рідні, друзі, знайомі, односельчани, щоб сказати землякові останнє “прощай”. Потім під траурні мелодії духового оркестру, в супроводі почесної варти, колони прапороносців односельчани провели воїна до місця вічного спочинку на кладовище в урочищі Лукавець, де його поховали з усіма військовими почестями.


Мамі загиблого захисника України Галині Яківні з подякою за сина-героя, його відданість Батьківщині, мужність і патріотизм вручили Державний прапор України, яким була вкрита домовина звитяжця.
Вічна йому пам’ять.


Надія Ярмолюк

Список публікацій.

Ярмолюк Н. Святкові дні й скорботні обнялись / Н. Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2023. – N 35 /31 серп. – С. 2.

У Луганській області загинув Генадій Несенчук з Березнівщини // Сфера -ТВ

Військовий з Рівненщини загинув на Луганщині // Рівненські новини

В бою за Україну загинув воїн з Рівненщини Геннадій Несенчук // Горинь

Несенчук Геннадій Костянтинович (02.02.1969-21.08.2023)