Петро Новицький народився у Рівному. Закінчив Великожитинський ліцей, а за тим здобув фах геолога-метеоролога у Національному університеті водного господарства та природокористування. Петро був щирим, сміливим, розумним, добрим хлопцем, отримав освітню кваліфікацію бакалавр з спеціальності 103 Науки про Землю (Геологія), закінчив військову кафедру університету, мав офіцерське звання.

Іще студентом Петро почав працювати – був продавцем-консультантом у супермаркетах, а після спробував нелегкий хліб роботи за кордоном. Він захоплювався спортом, грав у футбол.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, добровольцем пішов у Збройні сили України. Зокрема, захищав Бахмут. Саме там 1 квітня 2023 року під час евакуації поранених військових потрапив під артилерійський обстріл.

Новицький Петро загинув 1 квітня під час руху в евакуаційному автомобілі з пораненими військовослужбовцями неподалік Бахмуту.«

Поховали Героя на кладовищі “Нове” у Рівному.

Публікації про Новицького П.

Загинув наш випускник Петро Новицький

З сумом повідомляємо, що загинув наш випускник НОВИЦЬКИЙ Петро Петрович

Кафедра геології та гідрології з сумом повідомляє, що під Бахмутом загинув наш випускник НОВИЦЬКИЙ Петро Петрович. Петро був щирим, сміливим, розумним, добрим хлопцем, отримав освітню кваліфікацію бакалавр з спеціальності 103 Науки про Землю (Геологія), закінчив військову кафедру нашого університету, мав офіцерське звання, в 2023 році пішов до лав Збройних сил України.

Вічна пам’ять Герою

У Рівному попрощалися із бійцями Петром Новицьким і Русланом Дердюком

На майдані Незалежності у Рівному 13 квітня попрощалися із 23-річним молодшим лейтенантом Петром Новицьким та 43-річним рядовим Русланом Дердюком.

Петро Новицький загинув 1 квітня під час руху в евакуаційному автомобілі з пораненими військовослужбовцями неподалік Бахмуту.

Патріотичність та любов до Батьківщини у Петра проявлялася ще з дитинства, пригадує його вчителька Тамара Шахрайчук.

“Любив розповідати вірші про Україну. Він її любив. Розповідав з такою інтонацією, з таким глибоким змістом, що людина, яка вірить в те, що наша країна повинна бути незалежна, самостійна, тільки так може розповідати про свою Батьківщину. Такої спокійної, доброї, щирої людини, як Петрик важко зустріти. Він був дуже відданий, бачите скільки побратимів прийшло, він вмів дружити, товаришувати”, — сказала вона.

Петро був справжнім патріотом, понад усе любив свою країну, тож коли почалася війна, він сказав, що не буде ховатися за чужими спинами, та пішов до війська. Пройшов двомісячну підготовку у Львові й вирушив у зону бойових дій. Про війну нам не розповідав. Завжди коротко: «У мене все добре, я живий». Але надзвичайно пишався тим, що захищає Україну,» – розповідає сестра Героя Ольга.

Загинув наш друг, побратим, районний футболіст, гравець “Зірка” (В. Житин) – ПЕТРО НОВИЦЬКИЙ…
 
Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким загиблого Воїна!
Вічна і світла пам’ять Герою! Хай земля йому буде пухом…

.

Список публікацій 

Подвійна втрата для Рівного: рівняни провели в останню дорогу героїв, які боронили Україну (ВІДЕО) // Рівне1 

Під Бахмутом загинув випускник «водника» // Рівне вечірнє 

Рівне попрощалося з добровольцями, які без вагань прийшли у ЗСУ (ФОТО) // Рівне вечірнє

 

 

Новицький Петро Петрович (12.04.1999-01.04.2023)