Рудик Віктор Васильович народився 28 лютого 1976 року  в селі Хмелівка, Рівненської області. У Соснівському професійному училищі здобув фах зварювальника, а за тим продовжив навчання у Рівному.

У листопаді 2022 року  призваний  по мобілізації до лав Збройних Сил України. Спершу Віктор  проходив навчання у Києві, потім певний час на Рівненщині та Житомирщині, а за тим знову на Київщині.

Воював у напрямку Слов’янська, що в Донецькій області. Про військові будні Віктор рідним розповідав не багато. Лише коротко про жахи, які довелося побачити, про зруйновані будинки та понищені території.

На початку квітня 2023 року Віктор повідомив дружині, що його мають відправити на нульову позицію. Триває підготовка, а поки продовжує виконувати завдання. А 6 квітня 2023 року 47-річний солдат Віктор Рудик помер в Краматорській лікарні.

Поховали Віктора Рудика на кладовищі “Нове”..

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 04.07.2023 №602  присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно). 

.

Публікації про Рудика В
14 квітня, о 10.15 на майдані Незалежності рівняни провели в останню путь Героя Віктора Рудика.

Загиблий захисник назавжди залишаться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України, до кожного з нас!

Пам’ятаймо його як мужнього воїна, сміливого чоловіка та люблячого батька.

Вічна пам’ять! Щирі співчуття близьким та рідним справжнього українського Героя Віктора Рудика!

“Він працював у автобусному парку, їздив на заробітки за кордон, працював у Рівному. Виконував здебільшого будівельні роботи. Був гарним спеціалістом. Віктор вдома міг зробити все, чудово готував. Наш 20-річний син навіть жартував, що так як тато, у мене не виходить готувати,” – розповідає дружина Героя Світлана.

“Спершу він проходив навчання у Києві, потім певний час на Рівненщині та Житомирщині, а потім знову на Київщині. Там він захворів. Потрапив у лікарню, проходив усі обстеження. А після виписки їх направили в напрямку Слов’янська,” – продовжує дружина.

“Віктор був надзвичайно добрим, м’яким, все близько брав до серця. Коли тільки йшов, я ще думала, як він там буде, як зможе все це перенести…” – пригадує Світлана.

Рівненська міська рада

 Спогади

“Пішов бідненький на віки. Хороший хлопець був. Він жив тут, у Рівному, але ж знаємо його, жили по сусідству колись раніше з ним, діти разом в школу ходили, хлопці мої. Він сам доброволець. Хай йому буде Царство Небесне, не можу я говорити. Брата брали, він сказав: раз берете брата і я піду”, — поділилась односелиця захисника Валентина Шевчук.

“Дуже хороша людина була, нікому в житі не відмовляв, завжди слухняним був, допомагав усім в селі. Людина була найкраща з усіх людей”, — сказав дядько Віктора Павло Стасюк.

Список публікацій

Помер від ран в лікарні Краматорська”: Рівне попрощалося із військовим (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися із захисником Віктором Рудиком // Суспільне новини

Рудик Віктор Васильович (28.02.1976-06.03.2023)