Дмитро Одинець народився 4 березня 2000 року у Рівному. Тут навчався у 25 школі, а після завершення навчання вступив до Національного університету біоресурсів і природокористування України. Під час навчання, у Києві, знайшов для себе ще одне покликання – навчав дітей плаванню. Був тренером і отримував від цього величезне задоволення.

Після завершення навчання Дмитро розпочав роботу в ІТ сфері. Склалося так, що навіть на фронті його не відпускала професія, і він мав позивний “ІТ”.

Від початку повномасштабного вторгнення Дмитро, який був непридатний до служби, шукав усі можливі варіанти, щоб все ж потрапити на фронт. Тривалий час йому відмовляли, а у липні 2023 року його мрія здійснилася.

Про перебування на передовій Герой практично нічого не розповідав близьким. Сестра Вероніка каже, що вони навіть думали, що він був просто оператором дрону, а Дмитро насправді був членом штурмового взводу.

Рідні згадують Дмитра з любов’ю і теплом. Він був завжди відкритий, щирий та готовий прийти на допомогу. “Везунчик”, у нього завжди все виходило, що б не починав. Але, на жаль, 16 жовтня цього року життя Героя обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Харківської області.

Публікації про Одинця Д.

Поблизу Синьківки на Харківщині загинув волонтер благодійного фонду “Солом’янські котики” та боєць штурмової роти “Гонор” батальйону “Вовки да Вінчі” Дмитро Одинець. Він був непридатний до служби, проте у липні 2023 року вступив до лав ЗСУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання Zmina.  Джерело: https://censor.net/ua/p3451088

І знову над майданом Незалежності звучить тужлива “Пливе кача”… Адже в останню земну путь місто проводжає трьох Захисників – Дмитра Одинця, Дмитра Тихонюка та Анатолія Солтиса.

Граната потрапила в укриття, Дмитро (у військовому середовищі позивний «Айті») отримав важкі поранення і, на жаль, не вижив…
  Він декілька разів намагався потрапити до лав ЗСУ, проходив відбір до Азову, але його не взяли за станом здоров’я. Після закінчення навчання йому вдалося потрапити до штурмової роти батальйону ДаВінчі.
  Ще вчора були стримані урочистості з нагоди воєнного випуску і одержання диплому магістра-автоматника. А сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю 23-річного хороброго воїна.

 Безжальна війна забирає найвідважніших, щирих, із відкритим серцем світлих людей. Діму ми пам’ятаємо саме таким. Таким він залишиться назавжди у нашій пам’яті…  Висловлює щирі співчуття родині та близьким.

Вічна пам’ять

Ректорат, профспілкова організація,

колектив ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження  

Пішло від нас прекрасне спортивне майбуття… Дмитро Одинець український спортсмен і тренер. Тепер назавжди 23 роки Герою.

Оніщенко Людмила

Одинець Дмитро, студент ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження – чемпіон «ISWIM MINSK OPEN 2019»

 Студент 3 курсу ННІ енергетики, автоматики і енергозбереженнярупа АКІТ-17001 б), член збірної команди НУБіП України з плавання та легкої атлетики, Дмитро Одинець змагався в запливі на 1000 метрів, де випередивши 75 досвідчених спортсменів з різних країн став переможцем.

 Список публікацій

На фронті загинули троє військових з Рівного — Дмитро Одинець, Дмитро Тихонюк та Анатолій Солтис // Суспільне новини

Війна забрала найкращих: Рівне втратило трьох воїнів. Найменшому лише 23 роки... //  Радіо Трек: новини 

Наймолодшому було лише 23: у Рівному попрощалися з трьома полеглими на війні захисниками (ВІДЕО) // Сфера -ТВ

Волонтер «Солом’янських котиків» та воїн штурмової роти «Гонор» Дмитро Одинець загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині. // Цензор.NET 

Захищаючи Україну, загинув випускник ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Дмитро Одинець // НУБІП

.

Одинець Дмитро, позивний «Айті»( 04.2000-16.10.2023)