Олег Хаврук народився у Рівному. Навчався у місцевій школі, а за тим опанував фах електрика. Строкову службу проходив у військово-морському флоті. Після повернення влаштувався на АЗОТ. На початку 2000-них разом із дружиною зайнялися торгівлею, стали приватними підприємцями.

З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Спочатку був в Рівному, потім на Волині, а згодом вирушив у найгарячіші точки… Різдво 2023 року зустрічав у Соледарі. Коли ж наші вимушені були відійти, опинився під Бахмутом.

Саме під Бахмутом у лютому Олег отримав поранення. Кілька місяців проходив реабілітацію вдома та частині.

Добрий, щирий, веселий Олег дбав більше про інших, аніж про себе. Якщо критикував, то справедливо. Завжди був оптимістом і підтримував настрій всім в будь-яких ситуаціях.

51-річний старший солдат Олег Хаврук загинув 8 жовтня 2023 під час ведення бойових дій поблизу села Приютне Запорізької області.

Поховали Олега Хаврука в Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Хаврука О.

Розповідає донька Героя Марія:

“Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, тато взяв документи і пішов до військкомату добровольцем. Ми всі знали, що буде саме так — інакше бути не могло. Кілька місяців він був тут, на Волині, а потім вирушив у найгарячіші точки… Різдво 2023 року зустрічав у Соледарі. Коли ж наші вимушені були відійти, опинився під Бахмутом.

Він все тримав у собі, нічого нам не розповідав. Просто уявіть, за місяці реабілітації ми жодного слова не почули про гарячі точки, те, що там відбувалося… Поранення, вік — все це дало взнаки, відчувалося по його здоров’ю. Але тато сказав, що не буде просити, аби залишитись тут. Говорив, що це наша земля, там залишились хлопці, і якщо буде треба, то він повернеться до них. Так і сталося.

Для мене тато був найкращим другом. Він був найкращим дідом маленького онука,який щодня запитує – де діда”

За матеріалами Рівненської міської ради

 12 жовтня на майдані Незалежності попрощалися із трьома військовослужбовцями. Олександром Гофманом, Олегом Хавруком та Олександром Машлаєм.

Побратим загиблого Тарас Гусарук.

“Ми з ним зустрілися, коли все почалося. З 25 лютого були в збірному пункті. Й тоді все закрутилося: я медик, ми готували їх, навчали. Надійний був чоловік, на нього можна було покластися, ніколи не підводив”.

Список публікацій

У Рівному попрощалися із трьома військовослужбовцями — Олександром Гофманом, Олегом Хавруком і Олександром Машлаєм // Суспільне новини

Майдан вкотре буде у сльозах: Рівне прощатиметься відразу з трьома Героями // Радіо Трек: новини.

Рівне плаче: на майдані Незалежності прощалися відразу із трьома захисниками (ФОТО) // Rivne Media

Рівне попрощалося з радіотелефоністом, електриком та добровольцем, які мужньо боронили державу (ФОТО) // Рівне вечірнє

Хаврук Олег ( – 08.10.2023)