Дмитро Тихонюк народився у Рівному 20 лютого 1987 року. Навчався спершу у 1, а за тим у 10 школі. По завершенню навчання вступив у перше училище, а потім продовжив навчання у РЕГІ (зараз МЕГУ ім. Дем’янчука). Працював кур’єром у “Новій пошті”.

Дмитро — старший із п’яти братів. Рано залишився без батька, тож відповідальність та тягар турботи за усіх хлопців лягли на плечі матері — Неоніли Петрівни. А Дмитро, як найстарший, допомагав їй у всьому, був опорою та підтримкою. Саме із ним мама планувала зустріти свою старість. Бо ж інші сини одружилися, виховували діток. А Дмитро ще не встиг, був завжди поряд з мамою. Він мало думав про себе, більше про інших та надзвичайно тішився племінниками.

Врівноважений, спокійний, добрий Дмитро ніколи не розповідав мамі про те, що з ним відбувалося, як йому важко, більше розпитував про її здоров’я, про племінників. Деталі відкривав рідний брат. Він же намагався вберегти мамине серце, особливо після першої страшної звістки.

Отримавши у травні цього року повістку пішов не вагаючись. На жаль, 36-річний гранатометник солдат Дмитро Тихонюк загинув 11 жовтня 2023 року поблизу міста Мар’їнка на Донеччині…

Йому назавжди залишиться 36 років. Поховали Героя в м. Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Тихонюка Д.

Розповідає тітка Героя Віра:

“Він не служив в армії, вважався непридатним до служби. Але коли у травні цього року прийшли з військкомату та вручили повістку пішов не вагаючись. Швидко пройшов медичну комісію та поїхав на навчання на Житомирщину. Йому було важко, бо ж був невисокий, худорлявий. Але казав, що старається робити все, щоб не відставати від хлопців, з якими служить.

Із п’яти братів служили у війську четверо. 28 вересня 2023 року сповістили, що один з близнюків зник безвісти. Досі не маємо жодної інформації про нього. Другий син — отримав поранення, зараз на реабілітації. Іще один — на Запорізькому напрямі, а Діма віддав своє життя…”

В Рівному попрощалися з 36-річний Дмитром Тихонюком

І знову над майданом Незалежності в Рівному звучить тужлива “Пливе кача”… 19 жовтня сотні людей провели   в останню земну путь трьох Захисників — Дмитра Одинця, Дмитра Тихонюка та Анатолія Солтиса.

Список публікацій

На фронті загинули троє військових з Рівного — Дмитро Одинець, Дмитро Тихонюк та Анатолій Солтис // Суспільне новини 

Війна забрала найкращих: Рівне втратило трьох воїнів. Найменшому лише 23 роки... //  Радіо Трек: новини 

На фронті загинули троє військових із Рівного // Район Рівне

Пішли на фронт не вагаючись: Рівне попрощалося з трьома захисниками України (ВІДЕО) // Рівне 1

Тихонюк Дмитро (20.02.1987-11.10.2023 )