«Мамо, як ви?» – такими словами завжди починав розмову з мамою молодший сержант Олександр Тарасюк. Навіть коли навколо лунали постріли і вибухи, на розмову було лише кілька хвилин, він турбувався про рідних, а не про себе…

Олександр Тарасюк народився у Рівному, навчався у ЗОШ , число 6 ..

Тож обрав для себе й відповідну професію – охоронника. Навчався у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України. Олександр дуже хотів в армію, тож коли прийшов час пішов на строкову службу. Його прагнення та запал оцінили і командири – численні позитивні характеристики, повага побратимів супроводжували його не лише у роки служби. За тим Олександр повернувся до навчання.

Іще під час навчання Олександр влаштувався на роботу за спеціальністю: працював, як колеги зі стажем.

Спершу Олександр служив у Рівному. Мама, яка вміє шити, залюбки допомагала побратимам сина – підшити, підлатати, пошити нові, у того штани короткуваті, у того «розгрузка» «полізла», а там устілки треба тепліші… Усе, що було потрібно солдатам.

На початку травня Олександра Тарасюка перевели у Володимир на Волині. Тут він став командиром відділення, а вже 22 липня вирушив на передову…

Молодший сержант Олександр Тарасюк загинув 24 липня неподалік Берестового Донецької області… Йому назавжди залишиться 33…

 

 Публікації про Тарасюка  О.

 Спогади мами

«Йому більше подобалося робити щось руками, фізично. З дитинства був до того схильний. Йому потрібно було бачити результат того, що він робить,» – розповідає мама Героя Надія.

Вранці Сашко розбудив мене словами «Мам, війна». Я не одразу зрозуміла, що відбувається, не знала що робити, як діяти, ніхто такого не чекав. Не встигли озирнутися, а й Саши вже немає дома. Він побіг в перші години у військкомат, і вже 25 лютого був зарахований стрільцем у відділення охорони,..

Пані Надія пригадує: хотіла допомогти сину, а він все просив для хлопців, аби у них все було… Коли ж приходив додому, йшов на службу з важкенним рюкзаком – гостинцями і смаколиками для побратимів, а мамі потім надсилав відео, як хлопці ласують переданим…

Він був дуже світлим і турботливим, завжди переживав за тих, хто поряд. Коли приїжджала до нього, то везла цілу сумку солодкого. Сашко дуже любив. А ще збирала окрему сумку смаколиків для хлопців. Бо ж Сашко завжди казав, що мусить подбати про своїх солдатів,.

24 липня як раз був день народження старшого брата Сашка Володі. Дзвінок. Чую в слухавці стріляють, вибухи навколо, а Сашко каже: «Мам, як ви? Як діти? Не можу до Володі додзвонитися, то передавайте вітання…» Він завжди про нас більше переживав, щоразу тільки так розмову і починав. Питав про мене, про дітей – у них з дружиною не склалося, розлучилися, але стосунки гарні підтримували і двох діток народили – Іллі вже 7 років, а Насті шість… Встиг перед від’їздом з ними побачитися”…

Прощання із Героєм 28 липня, о 10.00 на майдані Незалежності.

Герой Олександр Тарасюк назавжди залишиться у серцях рівнян щирим та вірним сином своєї Батьківщини. З першого дня війни мужній захисник не зміг залишитися осторонь воєнних дій. Вже 25 лютого був зарахований стрільцем у відділення охорони.

“Спершу Олександр служив у Рівному. У травні Олександр Тарасюк став командиром відділення, а вже 22 липня вирушив на передову…Тут його життя завершилося неподалік Берестового Донецької області”, – розповів про загиблого міський голова Рівного Олександр Третяк.

Мужньому Герою назавжди залишиться 33…Тепер Герой Олександр Тарасюк – один з янголів Небесного війська, який береже нас з вами із небес.

Щирі співчуття близьким полеглого Героя.

За матеріалами Рівненської міської ради  ·

Він був дуже хорошою людиною, побратимом хорошим. Віддавав усе, нічого не жалів: ні за гроші, ні за що. Вічна пам’ять Герою України”, — розповів про Олександра Тарасюка його побратим по службі Олександр.

Список публікацій

Рівне попрощалося із Олександром Тарасюком, який загинув неподалік Берестового Донецької області (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися із загиблим бійцем Олександром Тарасюком // Суспільне новини

«Він побіг в перші години у військкомат»: Рівне втратило Захисника // Радіо Трек: новини

Тарасюк Олександр Васильович ( ?1989 -24.07.2023)