Тарасюк Олександр Олексійович народився 29 березня 1995 року в м. Бердичів Житомирської області.

У зв’язку з переводом батька Олександра на інше місце служби у 2000 році разом з батьками переїхав у Рівненську область.

У вересні 2001 року пішов у перший клас Шубківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, у якій навчався до 2010 року. Після закінчення дев’ятого класу Шубківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, у 2010 році вступив до професійно-технічного училища №4 м. Бердичів Житомирської області, яке закінчив у 2013 році.Здобув професію електрослюсар (слюсар).

У 2014 році вступив у Житомирський  військовий інститут імені С. П. Корольова, який закінчив у 2019 році за професійною кваліфікацією інженер в галузі електроніки та телекомунікацій, офіцер військового управління тактичного рівня.

У 2018 році одружився.

З 2019 року проходив службу у військовій частині А1420 м. Очаків Миколаївської області. За час проходження військової служби здобув кваліфікацію «Водолаз» та «Офіцер водолаз».

Загинув 24 лютого 2022 року під час безпосередньої участі в стримуванні військової агресії російської федерації проти України, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України в м. Очаків Миколаївської області.

Публікації про Тарасюк О.
Рівне попрощалося з Олександром Тарасюком, який загинув у бою біля Очакова

На кладовищі «Нове» на Алеї Героїв поховали старшого лейтенанта Збройних Сил України Олександра Тарасюка. Рівнянин, 1995 року народження, загинув ще на самому початку війни поблизу Очакова Миколаївської області.

Лише зараз вдалося доправити його тіло до Рівного.

— Сьогодні знову місто в жалобі, втрачаємо відданих синів нашої громади. Провели в останню путь нашого героя Олександра Тарасюка. Такого молодого, з планами та вірою в майбутнє, мужнього патріота та люблячого сина. В серцях близьких, рідних та побратимів він навічно буде 26-річним Героєм. Старший лейтенант Збройних Сил України, а тепер — ангел-охоронець нашого майбутнього. Вічна пам’ять Олександру Тарасюку, щирі співчуття родині загиблого. Немає прощення ворогам, стаємо на коліна перед Героями й ніколи перед окупантами, — з такими словами звернувся до рівнян міський голова Олександр Третяк.

Konstantin Ponomaryov

Саша ! … Вся Україна на колінах перед Тобою за твою жертву !!!
Ми помстимося за Тебе !
Мої співчуття батькам . Ви виховали Героя
 
Ирина Смирнова

Вічна пам’ять, дякую тобі янголе
Cписок публікацій

У Рівному сьогодні прощатимуться із загиблим захисником України // Вісті Рівненщини

Рівне попрощалося з Олександром Тарасюком, який загинув у бою біля Очакова // Армія Inform

Сьогодні Рівне прощатиметься з воїном, який віддав життя за Україну // Горинь

Тарасюк Олександр Олексійович (29.03.1995-24.02.2022)