Народився Анатолій у м. Сарни. Тут, по вул. Чорновола і постійно проживав. З 1982 по 1990 роки навчався у ЗОШ№1 ім. Т. Г. Шевченка. Після закінчення 8-го класу, здобувши неповну середню освіту, вступив до Рівненського середнього професійно-технічного училища №10, яке закінчив у 1993 році та здобув професію «Машиніст компресорних та насосних установок з одержанням середньої освіти. Виробничу практику проходив на Сарненському маслозаводі. Займався велоспортом та дуже любив риболовлю.

У 1994 році Анатолій був призваний на строкову службу в армію. Служив у в/ч А77038, де здобув військову професію «механік-водій середніх танків», рядовий.

Після повернення зі служби, зайнявся підприємницькою діяльністю. В цей час закінчив курси водіїв категорії “С”. У 2006 році одружився. У молодого подружжя народилося троє діток: Даринка, Ярослав та Софійка. Анатолій до початку повномасштабного вторгнення займався виготовленням корпусних меблів та інших виробів з дерева. Але подружнє життя не склалося і вони з дружиною розлучилися.

25 лютого 2022 року, як згадує мама, з самого ранку Анатолій пішов у військомат і записався в лави ТРО. Він їй сказав: «Мама, я не страус і голову в пісок ховати не буду. Перемога буде за нами…». Анатолій був турботливим сином та братом, люблячим батьком, вірним товаришем та побратимом.

Анатолій Васильович бойові завдання виконував у 60-му батальйоні «Поліські вовки», водієм стрілецького відділення в/ч А7072 (104-а окрема бригада територіальної оборони) та кулеметником з позивним “Кухар”.

Загинув Пінчук Анатолій 21 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання, поблизу н.п. Дружба Донецької області разом зі своїми побратимами-земляками: Міщуком Дмитром, Мельниковим Євгеном та Кузьмичем В’ячеславом.

У Героя залишилася мама, сестра, дві доньки та син.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Публікацій про Пінчука А.

“Чотири Герої, чотири бійці 60-го батальйону «Поліські вовки», чотири побратими – повертаються додому на Щиті!  Серце розривається! Розум не вірить! Не знайти слів, які б могли зменшити біль рідних… які б заспокоїли батьків, розрадили б дружин… не знайти слів, бо діти більше ніколи не побачать батьків…

Клята війна забрала чотирьох братів по зброї, вони загинули пліч-о-пліч під час виконання бойового завдання поблизу н. п. Дружба, Донецької області.

Чотири Герої віддали свої життя за вільну, неподільну та Незалежну Україну” – йдеться на сайті Сарненської міської териториальної громади

 

 При створенні сторінки використано текст та  фото “Книга памяті” сайту Сарненської центральної бібліотеки 

Список публікацій

У Сарнах в останню путь провели загиблих воїнів «Поліських вовків» // sarnynews.city

Жителі Рівненщини провели в останню дорогу двох воїнів // Рівне вечірнє

Завтра громада прощатиметься зі своїми Героями // Сарненська міська териториальна громада: сайт

Загинули в один день, в одному місці: на рідну Рівненщину востаннє повертаються чотири побратими // Радіо Трек: новини

Пінчук Анатолій Васильович, позивний “Кухар” (07.11.1975 – 21.06.2023)