Народився Анатолій Пуха 11 листопада 1973 року в селі Борове. В 1991 році закінчив місцеву школу та продовжив своє навчання в ПТУ  1 м. Здолбунів. Проживав у багатодітній родині. Весь час проявляв себе як добрий, чесний, дружелюбний, вихований учень та однокласник.

    Як і всі його ровесники того часу пройшов строкову службу. Після цього одружився та  свої останні роки проживав з сім’єю в місті Вараш. Мав двоє дітей. До травня 2023 року працював столярем у цеху господарського обслуговування ВП “РАЕС”.

      В середині липня був мобілізований. Служив стрільцем-помічником гранатометника у 2-му механізованому батальйоні 117-ої окремої механізованої бригади.    

49-річний житель Вараша 28 вересня виконував з побратимами бойове завдання і потрапив під мінометний обстріл біля села Новопрокопівка Запорізької області. Без батька залишилося двоє дітей 8 та 12 років.

Поховали захисника 3 жовтня 2023 року в рідному селі Борове Вараського району.

     .

Публікації про Пуха А.
У Вараській громаді попрощалися із Героєм Анатолієм Васильовичем Пуха.

Ескорт із тілом загиблого відправився до рідного  с. Борове. Там відбулася хода до батьківського будинку. Поминальна служба відбулася у місцевому храмі. Поховали Захисника на місцевому кладовищі.

Галина Тарасюк

І знову чорний ворон над містом закричав…чорну хустину наділа мати,дружина…з серітських очей пекуча сльоза потекла.О Боже допоможи,зупини…

Список публікацій

Звістка з фронту: під мінометним вогнем загинув варашанин Анатолій Пуха // Район Вараш

Захисник з Вараша загинув під мінометним обстрілом // Рівне вечірнє

Село на Рівненщині зустріне кортеж із тілом загиблого воїна Анатолія Пуха // Рівненські новини

     

Пуха Анатолій Васильович (11.11.1973–28.09.2023)