Володимир Самков народився 27 грудня 2000 року у місті Рівне. Родина жила у Квасилові, тут Володя закінчив школу, тут же навчався у професійному ліцеї на механіка. Працював у столиці в інтернет-магазині.

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, Володимир повернувся з Києва додому в Квасилів.

“Життєрадісний, веселий, позитивний хлопець. Він любив баскетбол та риболовлю, читав та писав реп, навіть записали з другом одну пісню на студії. Мав багато друзів та знайомих. Він хотів багато встигнути. Завжди повторював: «Треба жити так, щоб було що згадати. Треба брати від життя все» І саме так жив.

Він пішов добровольцем в «Азов» у лютому 2023 року. Я просила зачекати повістки, але Володя лише сказав: «Мам війна закінчиться, а я навіть не воював». Проходив курс молодого бійця, а тоді вони вирушили в зону активних бойових дій. Мені говорив лише якісь побутові речі, про службу не розповідав. Казав, що мені цього знати не треба,» – розповідає мама Героя Вікторія .

На жаль, 23-річний солдат Володимир Самков, будучи вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, загинув 12 травня 2024 року на Донецькому напрямку.

Прощання із Героєм відбулося 18 травня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали захисника на кладовищі «Нове»…

Публікації про Самкова В.
У Рівному мешканці громади віддали останню шану полеглому Герою України – Володимиру Самкову

18 травня у Рівному на майдані Незалежності попрощалися з солдатом Володимиром Самковим. Чоловік загинув на Донеччині.

Розповідає командир взводу, в якому служив Володимир Самков, з позивним «Ржавий

«Разом із Володею ми служили майже рік, разом починали. Дуже наполегливий, постійно шукав можливості розвиватися, рости, удосконалюватися. Він хотів бути снайпером, ми робили усе задля його переводу, але… Володя – це Людина з великої літери, він знав заради чого прийшов у військо, чітко знав, заради чого воюємо. Він умів повести за собою людей, умів знайти вихід із будь-якої ситуації, аби виконати завдання.»

“Володя прийшов до нас рік тому після вишколу. Він був моїм другим номером гранатометника, ми завжди працювали в парі. Потім я став командиром Володимира. Він — людина, яка знає, заради чого воює, стала в наші ряди. Цілеспрямований, людина з великої літери. У нього була Батьківщина, батьки, він захищав свою землю. Він був нашим репортером, він нас фотографували, ми завжди просили, аби він зробив знімок”.

Володимир хотів перевестися на снайпера:

“Я не встиг йому у цьому допомогти, намагався зробити все, що від мене залежало”.

Командир відділення бійця на псевдо “Пікассо” поділився:

“Він вибрав собі позивний “Будда”. Коли ми приїхали на бойові, то за його стратегічні підходи до завдань ми його прозивали “Буданов”. Був хорошим воїном, відповідально підходив до своєї роботи, був вмотивованим та намагався розвиватися”.

Список пкублікацій

Загинув захисник із Квасилова Володимир Самков // Район. Рівне

У Рівному попрощались з Володимиром Самковим // Горинь

Завтра у Рівному попрощаються із квасилівчанином Володимиром Самковим // Рівненська міська рада

Самков Володимир (27.12.2000-12.05.2024)