Ярослав Савчук народився 24 лютого у 1970 році, закінчив Дубенську школу №7. Працював дільничним інспектором поліції, а також у Дубенському будинку-інтернаті для престарілих. Згодом, у 2016 році, підписав контракт зі Збройними Силами України, відтоді виконував бойові завдання у зоні АТО.

За час проходження служби нагороджений медалями «За доблесть та відвагу» та «Учасника АТО», а також нагрудними знаками.

Поховали воїна Ярослава Савчука на Алеї слави у Дубні.

Публікації про Савчука Я.
Список публікацій

Вічна слава нашим Героям! // Вісті Рівненщини. – 2022. – 27 трав. – С. 2.

Про прощання із загиблими у російсько-українській війні Героями з Рівненщини, зокрема, з дубенчанином Ярославом Савчуком.

 Дубенська громада [20 травня 2022 року] провела в останню дорогу захисника України [, контрактника, військовослужбовця  ЗСУ Ярослава Савчука, який помер при виконанні бойового завдання] // Замок. – 2022. – 26 трав. – С. 1.

Мащенко П. Дубенщина провела в останню путь своїх Захисників : [Петра Пилипчука, жителя села Довгалівка Дубенського району, Андрія Лічка з Острожецької громади, що в Дубенському районі, Ярослава Володимировича Савчука з Дубна та Олександра Галабурду з Демидівщини Дубенського району] / П. Мащенко // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – 26 трав. – С. 3.

 Минулого тижня Дубенщина попрощалась із загиблими військовослужбовцями [- Петром Пилипчуком з села Довгалівка Крупецької громади, дубенчанином Ярославом Савчуком, Андрієм Лічко з села Острожець Острожецької громади, Олександром Галабурдою з села Дубляни Демидівської громади] // Замок. – 2022. – 26 трав. – С. 2.

Савчук Ярослав (24.02.1970-??2022)