Семенюк Юрій народився 17грудня 1978 року у селі Поліське Березнівського району Рівненської області.. З 1985 року по 1996 рік навчався у Поліській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Березнівського району Рівненської області. Юрій ще із шкільних років дуже захоплювався малюванням.

Перебував на заробітках як в України, так і за її межами. Коли розпочалося широкомасштабне вторгнення в Україну Юрій став на її захист. 15 червня 2022 року призваний на військову службу. Служив у механізованому батальйоні 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал- хорунжого Марка Безручка (в/ч  А4007). Наш земляк віддав своє життя у боях з московськими окупантами 04 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області.

Мати втратила сина, дружина – чоловіка, двоє синів залишилися без тата.

Заупокійна служба за захисником відбулася у Свято-Михайлівській церкві.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Публікації про Семенюка Ю.
На Донеччині загинув військовий з Рівненщини

Березнівська міська територіальна громада зі скорботою сприйняла звістку про загибель Юрія Семенюка з села Поліське, 1978 року народження. Загинув Юрій Семенюк 4 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого Юрія знайде вічний спокій…
Про дату та час прибуття військового кортежу, проведення поховання буде повідомлено додатково, – зазначили в Березнівській міській раді.

На Березнівщині попрощалися із захисником Юрієм Семенюком

У скорботній атмосфері прощання


От і знову зі сторінок «Надслучанського вісника» до читачів озвалася печаль ще однієї скорботної події – четвертого вересня поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області загинув наш земляк сорокачотирирічний Юрій СЕМЕНЮК. Ховали його через чотири дні у рідному Поліському і провести звитяжця в останню путь прийшло усе село Господи, як же непросто передати атмосферу прощання – всі слова видаються якимись буденними, неоковирними, нездатними хоч би описати чоловіка у військовій формі, який лежав під високими небесами перед сотнями очей у відкритій домовині, обрамленій барвистим вінком квітів. Краса його обличчя вражала, до того ж на ньому було розлите таке умиротворення, такий спокій, аж здавалося, що перед нами не покійник, а жива людина, яка просто задрімала і зараз прокинеться, встане і усміхнеться до кожного з тих, що зібралися тут, або візьме пензлик, ватман, щоб замалювати красу цього погідного вересневого дня чи й портрет когось із присутніх – цим талантом Ю. Семенюка в Поліському захоплювалися всі. Але поруч стояли два юнаки з печаттю скорботи на юних обличчях – Юрко і Дмитро залишилися без батька у таку важливу і відповідальну пору, ледве- ледве ступивши на поріг самостійного життя, успадкувавши від нього захоплення технікою, образотворчим мистецтвом, вміння працювати. Згорьована мати втратила турботливого сина, дружина – люблячого чоловіка, сестри уважного, доброго брата. Здавалося, тягнулася сяйвом щойно вставлених вікон до господаря недобудована оселя, в якій дружна сім’я збиралася щасливо жити. Та на перешкоді стала війна, підступно розв’язана новітніми ординцями, і Юрій Семенюк пішов захищати разом з бойовими побратимами все дороге і рідне. І загинув у цій боротьбі. Але він виявився сильнішим за смерть. Надзвичайно хвилюючою стала церемонія відспівування
звитяжця. Здійснили його благочинний Березнівського благочиння Православної Церкви України Мирослав Синиця, настоятелі Поліської та Соснівської парафій ПЦУ Ігор Івасейко та Тарас Юречко в супроводі хору Свято-Петро-Павлівського храму. На місцевому кладовищі пролунав військовий салют в честь полеглого Героя. Вічна йому пам’ять.Слава ЗСУ!
Слава Україні!


Надія Ярмолюк.

Відкриття меморіальної дошки

01 червня 2023 року в селі Поліське Березнівської територіальної громади на фасаді Поліського ліцею відкрили дошки випускникам цього навчального закладу – Роману Байчурі і Юрію Семенюку, які воювали на Сході України. На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок воїнам були присутні рідні, друзі загиблих, педагоги та ліцеїсти, міський голова Руслан Пилипчук, виконуючий обов’язки начальника першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Пилипака. Право відкрити пам’ятні дошки воїнам, які віддали життя захищаючи Батьківщину надалося рідним загиблих воїнів.
Освятив дошки пам’яті священник Православної церкви України Свято-Михайлівської церкви села Поліське – отець Ігор.Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та всіх військовослужбовців, які віддали життя у боротьбі за Україну.


Список публікацій

Ярмолюк Н. У скорботній атмосфері прощання / Н. Ярмолюк // Надслучанський вісник Березнівська районна газета. – 2022. – N 37/15 верес./. – С. 1.

Про учасника російсько-української війни Юрія Семенюка з села Поліське
Рівненського району, який загинув на Донеччині

Під Красногорівкою поліг воїн з Рівненщини. Двоє синів залишилися без тата // Радіо Трек: новини.

У боях з російськими окупантами загинув житель Березнівщини // Рівне вечірнє

Семенюк Юрій Миколайович (17.12.1978-04.09.2022)