Тарас Романович Шевчук народився 24 липня 1991 р. в с. Дерев’яне Рівненського району Рівненської області.Зі слів мами, в дитинстві Тарас був
активним, допитливим, веселим хлопчиком, любив рибалити з друзями на місцевому ставу, з татом ходив по гриби, допомагав по господарству та завжди мило посміхався.
1 вересня 1997 року пішов до 1 класу Клеванського ліцею №1, де навчався 9 років.

2006 року вступив до Клеванського професійного ліцею, в якому здобув професію тракторист-машиніст с/г виробництва, але за фахом не працював, адже ще будучи студентом, влаштувався на роботу в готельно-розважальний комплекс «Скольмо». Під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну 10 травня 2023 року був призваний до лав ЗСУ. Тарас був помічником гранатометника.  Виконуючи бойові завдання загинув 11.07.2023 р. поблизу н.п. Старомайорське Волноваського району Донецької області. Довгий час вважався безвісти зниклим. Рідні і близькі сподівалися на краще, але майже через 4 місяці молитв, безсонних ночей та гірко пролитих батьківських сліз повернувся додому «на щиті».

26 жовтня 2023 р. Героя поховали в його рідному с. Дерев’яне.

Список публікацій

Спогади:

«Завжди усміхнений та на позитиві…..Його усмішка заворожувала…….Щирий, надійний та вірний товариш ……» – згадують Героя однокласники.

« Не можливо повірити, що його не має…… Здається ось -ось відкриються двері та зайде наш Тарасик» – ледве стримуючи сльози говорить батько.
«Дуже важко відпускати на небо близьких серцю людей… Дуже важко змиритися з втратою найдорожчих … Ще важче навчитися жити без них… Душу зігрівають приємні спогади і віра у те ,що колись ми всі обовʼязково зустрінемось …» – згадує Героя дружина його рідного брата Ірина.

Громада схиляє голову у скорботі перед світлою пам’яттю Героя. Вічна пам’ять та слава Герою! Щирі співчуття родині!

Шевчука Тараса Романовича зустріли “живим коридором” та провели в останню дорогу
Відео https://fb.watch/rZzzacnDLc

Список публікацій

Загинув воїн із Рівненського району Тарас Шевчук // Район. Рівне

Завтра громада на Рівненщині попрощається з полеглим Захисником // Сфера – ТВ

На Рівненщині попрощалися з воїнами, що віддали життя за Україну // Рівне вечірнє

Шечук Тарас Романович (24.07.1991-11.07.2023)