Володимир Целуйко народився у Балаклії на Харківщині. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Кадровий військовий віддавав всього себе захисту країни. Тож був у найгарячіших точках із перших днів — спершу зони проведення антитерористичної операції у 2014 році, а за тим і в 2022-му після початку повномасштабного вторгнення

Вірний військовій присязі та обов’язку Володимир не забував і про найдорожчих — постійно був на зв’язку з дружиною. І хоч не розповідав подробиць, адже цього не можна було робити, все ж попереджав про завдання, про відсутність можливості телефонувати. А за найменшої нагоди — відразу виходив на зв’язок. Надзвичайно турбувався і за дітей — 7-річного Даниїла, 22-річну Анастасію та 25-річну Дарію.

Веселий, компанійський Володимир дуже любив, коли вся родина збиралася разом, коли в дім приїздила рідня, приходили гості. На жаль, зараз найрідніші збираються, але вже без нього…

44-річний полковник Володимир Целуйко загинув 19 жовтня 2023 року в результаті ворожого обстрілу ударним БПЛА під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Поховали Героя в Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Целуйко В.

Розповідає дружина Героя Тетяна:

“Володя пишався тим, що служить у Збройних силах України, пишався нашою армією і тим шляхом, який пройшов. Кожне його звання, кожна посада — усі витримані та заслужені. Усі почесні для нього.

Для мене він був насправді золотим чоловіком, турботливим, люблячим. Я відчувала його кохання і робила усе, аби він відчував моє. Ми були насправді щасливими.”

21 жовтня рівняни прощалися із загиблими військовими: полковником Володимиром Целуйком

Сьогодні Рівне віддає останню шану двом Героям, які стояли на сторожі української незалежності, – полковнику Володимиру Целуйку та старшому солдату Олександру Кириченку.

Кадрові військові відстоювали безпеку нашої країни у зоні проведення антитерористичної операції, а за тим з перших днів у найгарячіших точках сьогоднішньої війни… йдеться на сайті Рівненської міської ради

Оксана Бондар

Спи спокійно, Герою, в обіймах ангелів! Добра світла пам’ять про Тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях.

Ми всі у вічному боргу перед Героєм України …

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Володимира!

За матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій.

У Рівному попрощались із полковником Володимиром Целуйком та старшим солдатом Олександром Кириченком // Суспільне новини

Загинули двоє військових із Рівного — Володимир Целуйко та Олександр Кириченко // Район Рівне

Загинули в один день: у Рівному попрощалися з Володимиром Целуйком та Олександром Кириченком (ВІДЕО) // Рівне 1

Целуйко Володимир Станіславович ( -19.10.2023 )