Анатолій Солтис народився у селі Привільне на Дубенщині. Навчався у місцевій школі, а за тим здобував фах у Мирогощанському технікумі. Після закінчення в 1999 році влаштувався на роботу в КП “Рівнеелектроавтотранс”. Тут і пропрацював понад 30 років електромонтером контактної мережі.

Життєрадісний, оптиміст за натурою Анатолій вірив у нашу перемогу, що все буде добре. У цьому запевняв рідних і під час телефонних розмов, заспокоював, підтримував стареньку маму.

53-річний старший сержант загинув 14 жовтня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Першотравневе Харківської області…

Прощання із Героєм відбулося 19 жовтня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховали Анатолія Солтиса на кладовищі “Нове”.

Публікації про Солтиса А..

Розповідає дружина Героя Зоя.

“Він служив строкову службу, тому коли прийшла повістка був спокійний. Мобілізували його 10 травня цього року. Спершу направили на Волинь, а за тим відразу на Куп’янський напрямок. Говорив, що йде захищати своїх дітей Анатолій завжди дуже позитивно до всього ставився, тому й ішов служити зі словами: “Спіть спокійно, я вас захищаю.

Анатолій з тих людей, хто радіє кожному дню. У нас два сини — 20 і 28 років, вони мали спільні плани, надії, бажання. Обговорювали, що треба буде зробити, коли тато повернеться додому з перемогою, навіть думки не було, що може статися інакше. На жаль, плани так і залишаться планами…”

19 жовтня о 10:00 над майданом Незалежності у Рівному

звучить тужлива “Пливе кача”… в останню земну путь місто проводжає трьох Захисників – Дмитра Одинця, Дмитра Тихонюка та Анатолія Солтиса.

Рідні, знайомі попрощалися з Дмитром Солтисом

 за матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій 

На фронті загинули троє військових з Рівного — Дмитро Одинець, Дмитро Тихонюк та Анатолій Солтис // Суспільне новини 

На фронті загинув транспортник з Рівного // Рівне вечірнє

Привільненська громаду знову сколихнула страшна звістка // Привільненська територіальна громада

Війна забрала найкращих: Рівне втратило трьох воїнів. Найменшому лише 23 роки... //  Радіо Трек: новини 

Солтис Анатолій Михайлович (22.09.1970-14.10.2023)