Народився Володимир у с.Кричильськ. У багатодітній родині зростало семеро дітей: п’ять синів та дві доньки. З 2000 по 2011 роки навчався у Кричильській ЗОШ (нині Кричильський ліцей імені Леоніда Куліша-Зіньківа). Був домашньою дитиною, любив займатися спортом. Ще зі шкільних років захоплювався військовою справою, та хотів поповнити ряди армії, що і зробив. Після закінчення школи сам пішов до військкомату та призвався на строкову військову службу, яку проходив у м. Києві у президентському полку. По закінченню терміну служби підписав контракт ще на 3 роки. Наступним етапом був Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Закінчив навчання наприкінці 2021 року у званні старшого лейтенанта.

Останні 8 років проживав у різних містах : Києві, Харкові.

На час повномасштабного вторгнення був військовим 4-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України та брав активну участь в обороні та захисті м. Харкова, за що був нагороджений почесною відзнакою «За захист міста-героя Харків», а також мав і інші нагороди та медалі.

З 9 лютого 2023 року старшого лейтенанта Цицюру Володимира призначено на посаду начальника відділення інженерних робіт відділу інженерної підтримки військової частини 9951 с. Руська Поляна, Черкаської області.

29 листопада 2023 року, під час виконання військового обов’язку в с.Грушівка, Куп’янського району Харківської області, серце тридцятирічного Воїна не витримало і зупинилося.

У Героя залишились дружина, 5 – ти річний син, батьки, 2 сестри та 4 брати (один з яких – Цицюра Степан з перших днів війни пішов добровольцем захищати рідну Україну).
Поховали Героя в рідному с. Кричильськ.

Публікації про Цицюру В.
Прощалися із полеглим односельцем Володимиром Цицюрою в рідному Кричильську 2 грудня.

“Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати рідним, близьким та побратимам Героя

Сумуємо разом з Вами та низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна та світла памʼять Герою”, – йдеться на сторінці в Фейсбук Сарненської міськох ради

Світлини із “Книга памяті” Сарненської центральної бібліотеки 

 Список публікацій

На Куп’янському напрямку загинули два Герої із Сарненської громади: коли прощатимуться //  СарниNews.City

У Кричильську попрощаються з загиблим 30-річним захисником // Район Сарни

Без батька залишився маленький син: помер 30-річний офіцер із Рівненщини // Rivne Media

 

 

Цицюра Володимир Володимирович (20.10.1993- 29.11.2023)