Андрій народився у Рівному, навчався у 15 школі.  Закінчив  Харківську  юридичну академію.

Та за спеціальністю Андрій працював не довго – після кількох приватних структур у різних містах, повернувся у Рівне. Упродовж п’яти років  працював на рівненській митниці.

У 2015 році пішов добровольцем у АТО

Служив у бригаді морської  піхоти.  Пройшов Широкине, Маріуполь. За тим продовжив службу у 14 Володимир-Волинські бригаді, яка захищала від ворога Луганський напрямок. А в кінці 2021 року став частиною 128 гірсько-штурмової бригади, яка відвойовувала від окупанта Херсонщину.

Андрій дуже любив музику, а саме старий рок, багато читав, до того ж дуже різну літературу.

54-річний сержант Андрій Тимошенко загинув 15 жовтня поблизу села Трифонівка Херсонської області…

У Героя залишилось двоє дітей – 25-річна донька та 20-річний син, мама, брат.

Поховали Андрія Тимошенка на кладовищі “Нове”

Публікації про  Тимошенко А

«Андрій мав непрості періоди, було вкрай нелегко, тож спробував себе у багатьох сферах. Але вирішальним для нього став 2015 рік – тоді він, маючи досвід лише строкової служби ще в радянській армії початку 90-тих, пішов добровольцем у АТО,» – розповідає брат Героя Ігор.

Відтоді саме з армією та захистом рідної країни Андрій пов’язав своє життя.

«Іще тоді у 2015, коли АТО набрало шалених обертів, він сказав мені: «Хтось з родини має бути там.» Це був його вибір, хоч і нелегкий. З того часу з невеликими перервами у кілька місяців він постійно був попереду,» – продовжує брат.

Спершу Андрій служив у бригаді морської піхоти. Разом із хлопцями пройшли Широкине, Маріуполь. За тим продовжив службу у 14 Володимир-Волинські бригаді, яка захищала від ворога Луганський напрямок. А в кінці 2021 року став частиною 128 гірсько-штурмової бригади, яка відвойовувала в окупанта Херсонщину.

«Брат розповідав, що ця війна – повномасштабна, активна – складніша, аніж було в роки АТО. Хоча і тоді і зараз були дні, коли ворог не давав голови підняти, обстріли були страшні. А бували й легші дні, коли все видавалось спокійнішим…» – продовжує Ігор.

Андрій дуже любив музику, а саме старий рок, багато читав, до того ж дуже різну літературу, був обізнаний у багатьох напрямах. Ці знання намагався передати вже дорослим дітям – 25-річній доньці та 20-річному сину. Підтримував маму, яка живе у Рівному…

«Він був справжнім воїном світла, для якого відданість обов’язку, честь та гідність вартували надзвичайно дорого. Таким і пішов у засвіти,» – каже брат Героя.

54-річний сержант Андрій Тимошенко загинув 15 жовтня поблизу села Трифонівка Херсонської області.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 24 жовтня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».

Рівне прощалось із загиблим воїном Андрієм Тимошенком

На фронті загинув рідний брат заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

«Ти завжди залишатимешся у пам’яті Світлим Воїном, Братику! Не завагався перед вибором, – йти чи не йти. Волею долі віддав життя саме у тих місцях, звідки прадід рятував від Голодомору свою родину до родичів у Здолбунові. Спи спокійно, Воїне Світла – Андрій Акула», – написав Ігор Тимошенко.

Список публікацій

Ничипорук І. Він був справжнім воїном світла [Текст] / І. Ничипорук // Сім днів [Рівне]. – 2022. – № 43/27 жовт./. – С. 1.
В місті Рівному провели в останню дорогу ще одного свого Героя – 54-річного сержанта, воїна ЗСУ Андрія Тимошенка, який загинув поблизу села Трифонівка Херсонської області

Тимошенко Андрій Олександрович(07.10.1968 -15.10.2022)