Василь Васерук народився у Рівному. Навчався у ЗОШ число 9 , а після завершення певний час шукав себе — намагався зрозуміти, чим хоче займатися по життю.

Разом з братом працював у Польщі, де опанував кілька спеціальностей, навчився працювати руками. Та найкраще йому вдавалося зварювання. Він став класним спеціалістом.

 У 2020 році брати повернулися у Рівне, де живе мама, придбали житло, почали налагоджувати життя… Спокійний, врівноважений, чесний Василь займався спортом, багато часу приділяв турніку.

У грудні 2022 року, коли до Нового року залишався тиждень, Василь пішов до лав збройних сил.

Про службу та війну брати намагалися не розмовляти. Лише щирі, сімейні запитання “Як ти?” – “Все добре” — “Бережи себе”…

Та наче грім прозвучала трагічна для мами та брата звістка: 7 травня 2023 року 31-річний солдат, снайпер другої категорії Василь Васерук загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’янка на Донеччині..

.

Публікації про Васерука В.
У Рівному на майдані Незалежності 20 травня попрощалися із захисниками — 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром. Чоловіки загинули під час бойових дій у Донецькій області.

Старший брат Героя Роман розповів:

З дитинства у нас з братом були різні інтереси. У результаті в 2011 я поїхав за кордон, а через два роки після смерті тата забрав Василя з собою. Тільки тоді ми стали насправді ближчими, зрозуміли один одного. Саме у Польщі Василь опанував кілька спеціальностей, навчився працювати руками. Та найкраще йому вдавалося зварювання. Став насправді класним спеціалістом.l

“Він не служив в армії, але коли розпочалась повномасштабна війна, говорив твердо: “Якщо треба буде, я піду. Ховатися не буду”. Ми багато говорили на цю тему, я намагався його відмовити. Але наприкінці грудня 2022 року, коли до Нового року залишався тиждень, Василь все вирішив самостійно. Пізно ввечері я повернувся додому і застав його з уже зібраними речами, так він і пішов, навіть не дозволив, аби провів його”, — розповів брат Василя Роман.

 

Учора перед стартом матчу між “Вересом” та “Динамо” у Рівному футболісти вшанували пам’ять загиблого фаната рівненського клубу Василя «Мейна» Васерука.

Список публікацій

У Рівному попрощалися із 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром // Суспільне новини

Рівне віддало останню шану загиблим Героєм Василю Васеруку та Ярослава Муляру // ЧаРівне

У Рівному попрощаються з двома молодими Захисниками, які віддали за Україну найдорожче // Радіо Трек: новини

Васерук “Мейн” Василь ?(08.01.1992-07.05.2023)