Василишин Дмитро Андрійович народився 17 серпня 1986 року в селі Крива Балка Миколаївського району Миколаївської області. В 1990 році в зв`язку з сімейними обставинами родина переїжджає проживати в село Даничів Корецького району Рівненської області. Навчався в Даничівській загальноосвітній школі. Після закінчення школи 2002-2005 роки навчався в Корецькому вищому професійному училищі №24. Здобув спеціальності тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту устаткування та сільськогосподарських машин. З 2005 по 2006 роки проходив строкову військову службу, як старший механік – водій зенітних гарматно-ракетних комплексів.

24 лютого одним з перших добровільно вступив до лав ЗСУ на захист рідної країни. Був простим, добрим, відважним хлопцем.

Служив в 2 мотопіхотному відділенні 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

13 вересня 2022 року зник безвісті в районі населеного пункту Брускінське Херсонської області. Багато було потрачено сил і здоров`я мами, але 25 листопада 2022 року повернувся додому востаннє.

На превеликий жаль у війні з росією ми втрачаємо найкращих наших синів. Адже воїн був люблячим татом, сином, внуком, другом, хорошим односельчанином.

Похований Герой на сільському кладовищі з військовими почестями, поряд з батьком

Публікації про Василишина Д.
Вірний присязі й обов’язку до кінця

26 листопада Корецька громада попрощалася із ще одним захисником – Дмитром ВАСИЛИШИНИМ із Даничева. Наш Герой повернувся додому. На жаль, на щиті…

Для Дмитра найважливішим було захистити свою землю, боронити її від ворога. І він виконав свій обов’язок до кінця…

Дмитро народився 17 серпня 1986 р., проживав у Даничеві, закінчив місцеву школу, згодом у Корецькому ВПУ-24 здобув спеціальність тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту устаткування та сільськогосподарських машин. Після навчання служив в армії.

24 лютого одним з перших добровільно вступив до лав ЗСУ на захист рідної країни. Був простим, добрим, відважним хлопцем!

13 вересня зник безвісти в районі населеного пункту Брускинського Херсонської області.

Попрощатись із загиблим Героєм прийшли багато людей, які знали та любили його, керівництво громади, духовенство, ігуменя монастиря святої праведної Анни м.Славути Євфимія та священник обителі отець Віталій ВАСИЛИШИН, брат загиблого.

Чин відспівування звершив отець Олександр НОВАК у співслужінні духовенства у Свято-Параскевському храмі.

«У війні з Росією ми втрачаємо найкращих наших синів. Це люблячий тато, син, внук, друг, хороший наш односельчанин. Сьогодні дуже важко з ним прощатися. Ще з вересня місяця ми всі переживали, молилися за здоров’я, адже знаємо, що в Бога нема мертвих, в Бога всі живі. Усім нам важко, але потрібно розуміти, що яке б не було зло, але добро неодмінного його переможе. Хай Господь упокоїть усіх, хто відійшов у вічність. Просімо Бога, щоб він дарував здоров’я усім нашим захисникам і щоб ми з вами неодмінно незабаром зібралися відслужити подячний молебень за нашу перемогу», – зазначив отець Олександр.

Поховали воїна на сільському кладовищі з військовими почестями, поряд з батьком.

Щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять нашому відважному Герою-захиснику, який віддав своє молоде життя за Україну. Царство Небесне…

Вісник Кореччини

Хай горить свіча пам’яті тим, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям! Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Захисника. Вічна Слава Воїну України, захиснику своєї рідної землі!

Корецька міська рада
У Корці відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам

У місті Корець відкрили п’ять меморіальних дошок полеглим військовим – Івану Кралі, Дмитру Василишину, Василю Окушку, Миколі Бондаруку та Сергію Янцю.

Поминальну літію за спочилими воїнами 29 січня звершив благочинний І-го Корецького благочиння УПЦ протоієрей Андрій ДЯЧЕК у співслужінні духовенства.

Вісник Кореччини

Список публікацій

Солонінко, Г. Вірний присязі й обов’язку до кінця [Текст] / Г. Солонінко // Вісник Кореччини. – 2022. – № 47/1 груд./. – С. 1, 3

25 листопада 2022 р. повернувся додому востаннє Герой російсько-української війни Дмитро Василишин з села Даничів Рівненського району, який загинув в районі населеного пункту Брускинського Херсонської області.

На фронті загинув воїн з Рівненщини // Рівненські новини

У Корці відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам // Корець : район


Василишин Дмитро Андрійович (17.08.1986-13.09.2023)