Сергій Володимирович  Янець народився 20 серпня 1976 році у місті Корці. Закінчив  Корецьку ЗОШ №1. Навчався у Березнівському лісовому коледжі, за спеціальністю технік-лісовод. Військову службу. роходив у Білій Церкві.

Після служби в армії працював у будівельній сфері. Завжди займав громадську позицію. Завжди цікавився історією України та її державотворенням і займав активну позицію в розбудові української держави. Задовго до Майдану за власним бажанням їздив на вишкіли і приймав участь у реконструкціях боїв І та ІІ світових воєн. Знімався у фільмах у м. Києві по реконструкціях минулих воєн. Спочатку подій на Майдані він залишив усі свої справи і з першого дня приєднався до боротьби за незалежність України. Не зважаючи на розстріли, він не полишив Майдан. Після цих кривавих подій продовжував боротьбу за незалежність та суверенітет України в зоні АТО, де вступив у батальйон імені генерала Сергія Кульчицького. Три з половиною роки боровся з ворогом в районі Слов’янська. Повернувся до мирного життя в м. Корець, приймав активну участь у благоустрої міста. З особистих причин виїжджає до столиці. Одружується. Працює електромонтажником в приватній фірмі.

З початком повномасштабного російського вторгнення Сергій повертається у батальйон генерала Сергія Кульчицькаго. Був порядною людиною, найбільше любив свою маму та допомагав їй. Відповідально ставився до . Був люблячим татом та чоловіком, а Україну любив понад усе.

 Загинув 26 грудня під час мінометного обстрілу на Луганщині, біля Кремінної.

Публікації про Янця С.
На фронті загинув Захисник України Сергій Янець із Корця

Стало відомо, що загинув воїн Сергій Янець із Корця. Трагічну звістку повідомив його побратим Володимир Пастушок – офіцер Батальйона імені генерала Кульчицького, в якому служив боєць Сергій.  

“Прощавай друг товариш брат, позавчора ми раділи зустрічі в лісі на фронті, а сьогодні ти загинув в бою, ти завжди житимеш в моєму серці, обіцяю шо мститиму ворогам скільки в мене вистачить сили, Ти Герой, ти жертовний приклад боротьби за нашу Україну, вічна Слава Тобі мій Друже”.

Віддав своє життя за Україну: в боях за Кремінну загинув військовий Сергій Янець
Болюча втрата

Сергій Янець родом з Кореця Рівненської області, йому було 46 років. Він був учасником Революції Гідності. Після кривавих подій на Майдані вступив у батальйон імені генерала Кульчицького та у його лавах боровся за незалежність та суверенітет України у зоні АТО.

Після Майдану він відправився на фронт. Світлана розповіла, що її дядько воював у найгарячіших точках на фронті з 2014 року.

Через два роки Сергій повернувся до мирного життя. Переїхав до Києва, де купив собі квартиру, а у 2018 році одружився.

Племінниця військового пригадує, як він приїхав у Корець 24 лютого. Вона сподівалася, що він лишиться там. Однак чоловік привіз свою родину у більш безпечне місце, зібрав свої речі та повернувся до Києва.

Хто як не я

“Хто “як не я”, – постійно говорив чоловік своїм рідним, та навіть не хотів нічого чути про те, аби залишитися вдома.

Сергій захищав Київ, потім його відправили на Схід. Певний час він був в Слов’янську. У серпні у нього була ротація два тижні. Він приїхав додому, але навіть там не думав навіть про відпочинок, постійно щось намагався робити, пригадує Світлана

У вересні військовий повернувся на Схід. Рідні певний час навіть не знали, де був Сергій. Згодом вони дізналися, що він був у Кремінній, що на Луганщині.

Про його смерть рідні дізналися з фейсбуку. Про це написав побратим Сергія. Це сталося 27 грудня. За інформацією рідних, ворожий дрон виявив позиції українських військових. Сергій загинув від уламків міни, смерть була миттєвою.

КОРЕЦЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМЯнець Сергій Володимирович (20.08.1976-26.12.2022)