Сергій Гриценюк народився у Рівному, навчався у 24 школі, а по завершенню вирішив опановувати фах сантехніка.

Опановував військову справу Сергій у Великій Британії, залюбки вивчав нове для себе, технічні особливості, на практиці знайомився із такими близькими для нього стратегіями. А коли повернувся, вирушив на Схід у зону активних бойових дій.

Завжди усміхнений, комунікабельний Сергій мав багато друзів. Він дуже любив життя. Та понад усе любив свою донечку — 10-річну Олександру. Сестра Героя розповідає, що Сергій розмістив фотографії Саші по всій своїй кімнаті.

39-річний стрілець-снайпер солдат Сергій Гриценюк загинув у бою в районі міста Красногорівка Донецької області 1 вересня 2023 року.

Публікації про Гриценюка о.

Розповідає сестра Героя Лариса:

“Він дуже любив техніку, електроніку. Його ніхто цьому не вчив, все опанував сам. Тож залюбки займався ремонтом телефонів, планшетів, ноутбуків. Сергій не служив строкової служби, але це його не стримало. У червні цього року вирішив, що повинен бути у війську і добровольцем пішов, аби вступити до лав ЗСУ.

Сергій був досить закритою людиною, усе тримав в собі, рідко виказував емоції. Тому багато про службу не розповідав. Він любив дізнаватися нове, опановувати нове. Військова служба стала для нього черговим етапом, і це йому дуже подобалося.

Список публікайій.

Сьогодні у Рівному попрощалися з двома Героями — Сергієм Гриценюком та Сергієм Скаржинецем // Рівне 1

Гриценюк Сергій ( )