Кузло Святослав Федорович народився 29 жовтня 1973 року в селі Дібрівськ, там минуло його дитинство та юність. У 9 років він залишився без батька. Доводилося багато працювати, допомагати мамі по господарству. Навчався Святослав у Дібрівській загальноосвітній школі I-III ступенів .

Після закінчення школи здобув професію шофера у Володимирецькому ПТУ.

Восени 1991 року був призваний на строкову військову службу.  З 1993 року проживав у рідному селі. Жив разом з матір’ю, згодом, після її смерті – сам. Святослав був добрим братом та хорошим дядьком.

     9 березня 2022 року  Святослав разом зі своїм племінником Сашею пішов боронити рідну землю.

Загинув Святослав Кузло 13 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Опитне Покровського району на Донеччині. Святослав Федорович до останнього був вірний військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності своєї Батьківщини.

      Поховали Героя 21 жовтня 2022 року на  кладовищі в селі Дібрівськ, де відбулось заупокійне богослужіння та прощання із загиблим воїном.

Йому було 49 років.

Публікації про Кузло С.

        В скорботі рідні, близькі, друзі, бойові побратими та земляки… Плаче сльозами смутку й жалоби небо і рідна земля, яка навіки приймає в обійми одного з найкращих своїх синів.

        Страшна війна без жалю забрала життя вже третього захисника-дібрівчанина, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта.

       13 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту Опитне Покровського району, що на До­неччині, загинув смертю Героя наш земляк –Кузло Святослав Федорович.

      Все село зібралось 21 жовтня, щоб вшану­вати пам’ять та провести в останню путь нашого мужнього захисника Святослава Федоровича.

Напередодні кортеж із загиблим воїном односельчани зустріли живим коридором шани. Земляки стоячи на колінах покладали квіти перед автомобілем з домовиною Героя.

    

     Герої української землі не вмирають, світла пам’ять про них буде жити вічно в широких пшеничних полях, синьому небі, в швидких водах наших рік. Україна вистоїть і стане ще сильнішою. В кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять про ці страшні події та пам’ять про подвиг наших Героїв.  Слава Героям!

За матеріалами газети «Полісся» № 41 від 27.10.2022.

 Побратими одноголосно кажуть, що Святослав загадав би лиш одне бажання – ПЕРЕМОГУ України та робив все для того, щоб Україна дихала вільно, – йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці Зарічненської селищної територіальної громади. 

Список публікацій

Село Дібрівськ, Вараського району, під прапорами провели в останню путь воїна-земляка //Володимирець City

“Кілька днів не дожив до дня народження”: на Донеччині загинув військовий із Зарічненщини // Рівне1

Не дожив до 50-річчя: під Опитним загинув Воїн з Рівненщини (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Кузло Святослав Федорович (29.10.1973 -13.10.2022)