Валерій народився 25 вересня 1971 року у селі Стадники Острозького району. Був працелюбною, енергійною, доброю, щирою, чуйною, безвідмовною людиною.

Опікувався своєю родиною: старенькими батьками, коханою дружиною, двома синами.

Україна завжди була в його серці. Як тільки розпочалися події на Майдані Валерій був одним з перших, хто поїхав до Києва відстоювати нашу свободу.

Події на Донбасі 2014 року не дали спокою його патріотичному серцю і Валерій пішов добровольцем захищати свою країну.

З перших днів повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну Валерій разом з рідним братом Володимиром став до Збройних Сил України. Він був старшим сержантом – командиром відділення.

17 лютого 2023 року під час мінометного обстрілу зі сторони противника в районі Бахмута Донецької області Валерій Павлюк героїчно загинув.Прощання із Валерієм Павлюком відбулося , 24 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. За тим чин похорону здійснювався у Свято-Покровському соборі.

Без люблячого батька та чоловіка залишилися двоє синів та дружина.

Поховали Героя на Алеї на кладовищі “Нове”..

.

Публікації про Павлюк В .
У річницю початку повномасштабного вторгнення рівняни провели в останню путь Володимира Зарічнюка та Валерія Павлюка

“Сьогодні ми знову схилили голови у пошані до людського подвигу, подвигу, який вартував життя справжнім українським Героям! Володимир Зарічнюк та Валерій Павлюк – до останнього захищали нашу свободу. Кожен із них сміливо став боронити сім’ї, місто, країну від ворожої навали. На жаль, повернулися додому наші Герої на щиті…” – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

Рівненська міська рада

З Валерою я познайомився у лютому 2022 року, разом розпочали службу по мобілізації, разом з іншими побратимами ми служили в роті охорони військомату. Надалі він виявив бажання перевестися в 14 ОСБ. Людина дуже позитивна, жодного негативного слова сказати не можу про Валеру”, — сказав побратим загиблого Віктор Хомуйло.

23 лютого, приблизно о 17:00 машина з загиблим воїном приїжджала в село Стадник в батьківську хату.

Список публікацій

В батьківську хату на Острожчині прибуде загиблий воїн // 7Днів

У Рівному попрощались із бійцями Володимиром Зарічнюком та Валерієм Павлюком

Ще двох Героїв забрала війна: у Рівному прощалися з Володимиром Зарічнюком та Валерієм Павлюком (ВІДЕО) // Рівне 1

Павлюк Валерій (25.09.1971-17.02.2023)