.

Володимир Зарічнюк народився у селі Русивель, закінчив технікум у Рівному, відслужив строкову службу в армії. Коли ж повернувся, влаштувався охоронцем на Рівнесільмаш у Квасилові. Тут і познайомився зі своєю дружиною.

Пізніше Володимир пішов працювати у КП “Житловик”, який обслуговує житлові будинки у Квасилові.

В останні роки Володимир працював за кордоном, але завжди залишався відданим своєму рідному селу, Квасилову, де жив з сім’єю, виховував донечку — 15 річну Ангеліну.

Коли ж ворог прийшов на нашу землю, Володимир добровольцем пішов у військкомат. А вже в жовтні вирушив у найгарячіші точки..19 лютого 2023 року Бій під Білогорівкою на Донеччині став останнім для 50-річного сержанта Володимира Зарічнюка. Під час обстрілу противником він загинув від осколкового поранення у груди.

Поховали Героя на кладовищі “Нове”

Публікації про Зарічнюка В.

“Він говорив, що повинен йти, бо ж треба захистити Україну, треба захисти свою сім’ю. Відверто зізнавався, що страшно, а хтось має це робити. Про війну розповідав не багато, казав, що важко, але вірив у своїх побратимів. Володимир отримав осколкове поранення у ногу, проходив реабілітацію. Він ще кульгав, коли знову вирушив на передову. Я казала, щоб не квапився, але він дуже хотів допомогти побратимам. Казав тільки: “Мене там чекають мої хлопці,” – продовжує Ніна.

Володимир пішов працювати у КП “Житловик”, який обслуговує житлові будинки у Квасилові. Через роботу знав багатьох і люди його добре знали, часто зверталися. Зараз багато телефонують, кажуть, що кращого майстра не знайти. Адже він не просто добре виконував усі роботи, він до людей добре ставився, ніколи нікого не образив,” – розповідає дружина Героя Ніна.

Звістка про загибель Володимира Зарічнюка шокувала рідних, знайомих та усю громаду Квасилова. Адже тут його цінували й поважали та любили за золоті руки, добре серце та величезну любов до людей..

У річницю початку повномасштабного вторгнення рівняни провели в останню путь Володимира Зарічнюка та Валерія Павлюка

“Сьогодні ми знову схилили голови у пошані до людського подвигу, подвигу, який вартував життя справжнім українським Героям! Володимир Зарічнюк та Валерій Павлюк – до останнього захищали нашу свободу. Кожен із них сміливо став боронити сім’ї, місто, країну від ворожої навали. На жаль, повернулися додому наші Герої на щиті…” – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

Рівненська міська рада

“Володимир — людина з нелегкою долею, рано втратив батьків, виховувався старшим братом, добре відомим у Рівному Андрієм Зарічнюком — батьком-вихователем багатьох дітей-сиріт. Це родина з величезним серцем, яка займалася вихованням чужих, обездолених діток. Коли розпочалася війна, Андрій сказав, що його брат не зміг залишатися вдома”, — розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

.

Список публікацій

У боях на Донеччині загинув 50-річний сержант із Квасилова // Rivne media

У Рівному попрощались із бійцями Володимиром Зарічнюком та Валерієм Павлюком // Суспільне:новини

Ще двох Героїв забрала війна: у Рівному прощалися з Володимиром Зарічнюком та Валерієм Павлюком (ВІДЕО) // Рівне 1

Зарічнюк Володимир ( -19.02.2023)