Зінкевич Павло Євстафійович народився 10 вересня  1995 року в с.Лінчин Березнівського району. Павло навчався у Лінчинській дев’ятирічній школі, а після її закінчення здобував професію столяра у Соснівському ПТУ 4.

Призваний в ЗСУ на строкову службу. У 2016 році підписав контракт і служив  у 14-й бригаді у  зоні АТО в Луганській області.   У 2019 році підписав знову контракт, служив   в с. Авдіївка Луганської області    та боронив її кордони у складі тієї ж 14-ї бригади.

Після  широкомасштабного вторгнення росії в Україну Павло в складі 14-ї бригади був направлений  у Миколаївську, а згодом в Одеську область,  звідти перекинутий у   Донецьку область.

Гранатометник механізованого відділення, старший солдат Павло Зінкевич, вірний військовій присязі, загинув 15 травня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання  в районі населеного пункту Долина Донецької області.

Павло Зінкевич був єдиним сином у батьків.

Публікації про Зінкевича  П.
В Лінчині поховали молодого загиблого воїна
   Минулої п’ятниці в селі Лінчин поховали гранатометника механізованого відділення, старшого солдата Павла ЗІНКЕВИЧА. Він загинув, захищаючи рідну землю від російських загарбників, поблизу населеного пункту Долина Донецької області.

Павло Зінкевич був єдиним сином у батьків, проходив службу у ЗСУ за контрактом, який мав закінчитися цього місяця, загинув, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши службовий обов’язок.

Вклонитися й віддати шану захиснику за його мужність і жертовність до батьківського будинку в рідному селі зійшлися жителі Лінчина, представники влади, військові побратими та сотні мешканців громади. В Свято-Введенському храмі священнослужителі помолилися за упокій душі воїна-захисника.

Поховали Павла Зінкевича з усіма почестями на місцевому сільському кладовищі поряд з товаришем, побратимом Тарасом Свиридюком.

Пролунали залпи військового салюту на честь славного воїна, нашого молодого, назавжди 27-річного земляка. Боротьба триває і ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі. Світла пам’ять про Павла Зінкевича не зітреться з новітньої історії України.

Герої не вмирають! Вони будуть жити в наших серцях.

Юлія ІВАНЮК.

20 травня 2022 року  в селі Лінчин Березнівської міської ради відбулася церемонія військового поховального ритуалу захисника України Павла Зінкевича.

Заупокійну службу за загиблим захисником проведено в Свято-Введенському храмі села Лінчин. Похоронили військовослужбовця на місцевому сільському кладовищі.

 

 

Список публікацій

Нещадна війна забрала життя 27-річного хлопця із Рівненщини //Rivne Media  .

Загинув військовий з Березнівської громади // Вісті з Рівненщини

В Березному зустрінуть тіло військового, який загинув на Донбасі // Рівненські новини

Іванюк Ю.   В Лінчині [, що в Рівненському районі,] поховали молодого загиблого воїна [, захисника України Павла Зінкевича] / Ю. Іванюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2022. – N 21/26 трав./. – С. 1

 

 

 

 

Зінкевич Павло Євстафійович (19.09.1995-15.05.2022)