Козлишин Тарас Миколайович народився 24 травня 1980 р. у м. Рівне. Навчався у ЗОШ № 23, потім – у Рівненському ліцеї-інтернаті. З 1997 до 2002 навчався у Рівненському інституті слов’янознавства Київського славістичного університету на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародне країнознавство».

У 2002 р. вступив у Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка на факультет «Міжнародні відносини». Певний час працював у Національній службі посередництва та примирення.
З 2004 р. продовжує навчання в Німеччині у Вюрцбурзькому університеті Юліуса Максиміліана.
Учасник мітингів на підтримку Помаранчевої революції у Брюсселі.
У 2007 р. повертається в Україну – працює в сімейному бізнесі.
Активний учасник Майдану та автомайдану.
Після російської анексії займається волонтерською діяльністю, активний учасник політичних акцій.
У 2015 р. проходить вишкіл у Добровольчому батальйоні ОУН. Приймає участь у бойових діях в складі батальйону як рядовий, стрілець, кулеметник, розвідник. Тричі отримує поранення.
З грудня 2015 р. – командир резервної сотні «ОУН-Прикарпаття», керівник навчального вишколу. З серпня 2016 р. – заступник голови проводу добровольчого руху ОУН з політичних питань.

Боєць з Рівного Тарас Козлишин загинув у ніч на 27 лютого під Києвом у бою з російськими окупантами.

Без батька залишилося троє дітей

Після церемонії прощання Тараса Козлишина поховали на кладовищі «Молодіжне».

Публікації про Козлишина Т.
Сьогодні Рівне прощалося із загиблим під Києвом Тарасом “Караєм”

«Важко говорити, що Герої не вмирають, коли ховаєш щирого патріота батьківщини, люблячого батька та чоловіка, який міг би так багато зробити для світлого майбутнього нашої країни! Герої вмирають, віддаючи своє життя за ближніх своїх, в боях за правду та незалежність нашої країни. Тарас Козлишин поїхав, щоб боронити свою столицю від путінських загарбників і в бою віддав за свою державу життя, — написав у Facebook про втрату міський голова Рівного Олександр Третяк. — Як сказати дітям, що вони не обіймуть тата?! Як говорити дружині, що вона більше не почує голос коханого?! Не пробачимо… Народ, який стоїть на колінах перед Героями, не стане на коліна перед окупантом! Ми сильні, бо Господь з нами! Вічна та світла пам’ять захиснику та Герою України!»

Тарас був справжнім українцем, патріотом. Україна завжди займала перше місце в його серці.

Список публікацій

Під Києвом загинув рівнянин Тарас “Карай” Козлишин //NTV

Тарас Козлишин: «Националисты — значит патриоты»  //  Восточний  проект

У Рівному відкриють фотовиставку бійця батальйону ОУН //Рівне вечірнє

Козлишин Тарас Миколайович (псевдонім “Караєв”) (24.05.1980 -25.02.2022)